-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання засобів навчання та обладнання (крім комп'ютерного) для учнів початкових кл...- ID: UA-2020-08-19-007507-a
- Дата створення : 19.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5987043
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошки магнітно-маркерні для облаштування ресурсних кімнат КЗ "Обухівський НВК №2"...×-
Дошки магнітно-маркерні для облаштування ресурсних кімнат КЗ "Обухівський НВК №2", КЗ "Олександрівська ЗОШ", КЗ "Підгородненський НВК №4"
- ID: UA-2019-12-04-003501-b
- Дата створення : 04.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4111811
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання дошки для крейди для КЗ "Партизанська ЗОШ"- ID: UA-2019-10-03-001051-b
- Дата створення : 03.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3851417
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Екран проекційний в комплекті з кронштейном. Придбання комп'ютерного обладнання та му...×-
Екран проекційний в комплекті з кронштейном. Придбання комп'ютерного обладнання та мультимедійного обладнання для початкових класів.
- ID: UA-2019-05-13-002332-a
- Дата створення : 13.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3341758
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дидактичні матеріали та обладнання для учнів 1 класів "Нової української школи"...×-
Дидактичні матеріали та обладнання для учнів 1 класів "Нової української школи" закладів освіти Дніпровського району.
- ID: UA-2018-11-01-001419-b
- Дата створення : 01.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2700669
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральні машини для облаштування дошкільного підрозділу КЗ "Обухівський НВК № 2"- ID: UA-2018-12-07-000012-c
- Дата створення : 07.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2683891
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39291000-8 Пральне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральні машини для облаштування дошкільного підрозділу КЗ " Підгородненський НВК № 4&...- ID: UA-2018-12-07-000009-c
- Дата створення : 07.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2683889
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39291000-8 Пральне приладдяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дошка шкільна для КЗ Партизанська ЗОШ- ID: UA-2018-10-26-002258-c
- Дата створення : 26.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2640549
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошка шкільна для КЗ Партизанська ЗОШ- ID: UA-2018-10-25-002842-c
- Дата створення : 25.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2508680
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дидактичні матеріали та обладнання для учнів 1 класів "Нової української школи"...×-
Дидактичні матеріали та обладнання для учнів 1 класів "Нової української школи" закладів освіти Дніпровського району
- ID: UA-2018-08-10-001891-b
- Дата створення : 10.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2306809
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дидактичні матеріали та обладнання для учнів 1 класів "Нової української школи"...×-
Дидактичні матеріали та обладнання для учнів 1 класів "Нової української школи" закладів освіти Дніпровського району
- ID: UA-2018-07-24-001903-b
- Дата створення : 24.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2256187
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошка шкільна для КЗ Партизанська ЗОШ- ID: UA-2017-08-14-000632-a
- Дата створення : 14.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1102067
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошки шкільні для КЗ Горьківський НВК- ID: UA-2017-07-12-002435-b
- Дата створення : 12.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1049786
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41118550ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -