-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички дерев’яні – 39222100-5; контейнер одноразовий – 39221130-7; форма для кексів – 39220000-0)
- ID: UA-2026-08-31-010856-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244117
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Віник – 39224300-1; швабра – 39224000-8)
- ID: UA-2026-08-24-006723-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30173321
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Губка кухонна – 39224320-7; стакан одноразовий – 39222120-1; шкребок металевий – 39220000-0)
- ID: UA-2026-08-11-011225-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054895
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Губка кухонна – 39224320-7)
- ID: UA-2026-07-21-010578-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29872150
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички для розмішування напоїв – 39220000-0)
- ID: UA-2026-07-06-007415-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29739513
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички для розмішування напоїв – 39220000-0)
- ID: UA-2026-06-02-012948-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29414243
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Стакан одноразовий – 39222120-1)
- ID: UA-2026-05-22-010099-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29314864
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Картоплем’ялка з нержавіючої сталі 60,5 см – 39221180-2)
- ID: UA-2026-05-12-014897-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29201715
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Корзина для сміття –39224340-3)
- ID: UA-2026-04-28-008463-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29053076
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Картоплем'ялка – 39221180-2)
- ID: UA-2026-04-15-007241-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28922259
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Піднос Алеана прямокутний 45*30 см – 39221160-6; ложка столова 20 см – 39223100-2; виделка столова 20 см – 39223200-3; салатник 12 см Lum.Diwali, пельменниця алюмінієва, скалка пластикова Лара L 50 см, підставка для обробних дошок FoREST, лоток для столових приборів сірий Mobil Plastic, стійка триярусна скляна ⌀ 30\25\20 см – 39221000-7; контейнер харчовий Lux №5 3 л, контейнер харчовий Lux №6 5 л, контейнер харчовий Lux №9 20 л, контейнер харчовий Lux №7 9,5 л, гастроємність із нержавійки GN 1/2 h-100 мм 6 л FoREST – 39221130-7; котел 15 л циліндр – 39221260-7; насадка змінна до швабри 32*12 см мікрофібра – 39224000-8)
- ID: UA-2026-03-16-006068-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28612906
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички д/шашлика Інпак 20 см 100 шт – 39222100-5)
- ID: UA-2026-03-16-003954-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28610781
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Віник – 39224300-1; мітла – 39224100-9; корзина для сміття –39224340-3)
- ID: UA-2026-03-10-012065-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28558469
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Шкребок металевий – 39220000-0; відро – 39224330-0)
- ID: UA-2026-03-03-014634-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28487790
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички дерев’яні – 39222100-5)
- ID: UA-2026-02-26-012004-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28443549
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -