-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина (Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143)- ID: UA-2026-01-08-001599-a
- Дата створення : 08.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27857528
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче- ID: UA-2025-11-12-002006-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27087360
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15110000-2 – М'ясо (філе куряче заморожене)- ID: UA-2025-09-04-000368-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26323671
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15110000-2 – М'ясо ( філе куряче заморожене)- ID: UA-2025-03-28-003400-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24853568
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15110000-2 – М'ясо ( філе куряче заморожене)- ID: UA-2025-01-22-015024-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24135850
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15110000-2 – М'ясо ( філе куряче заморожене)- ID: UA-2025-01-04-000358-a
- Дата створення : 04.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23939982
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15110000-2 – М'ясо (філе куряче заморожена- ID: UA-2024-09-12-003252-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22563999
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 15110000-2 – М'ясо (філе куряче заморожене)- ID: UA-2024-01-05-004874-a
- Дата створення : 05.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20321526
ПРИБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ГІМНАЗІЄЮ ТА ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (філе куряче заморожене)- ID: UA-2022-01-06-000685-c
- Дата створення : 06.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13552687
ПРИБУЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо (філе куряче)- ID: UA-2021-11-29-001739-c
- Дата створення : 29.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12743695
ПРИБУЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
15110000-2 М’ясо (філе куряче)- ID: UA-2021-01-22-008322-b
- Дата створення : 22.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8226677
ПРИБУЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мясо (філе куряче )- ID: UA-2021-01-16-002303-a
- Дата створення : 16.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8153640
ПРИБУЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо (філе курине)- ID: UA-2020-12-16-017691-c
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7804965
ПРИБУЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо (філе курине)- ID: UA-2020-12-16-011080-c
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7793421
ПРИБУЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо (філе курине)- ID: UA-2020-11-24-016193-c
- Дата створення : 24.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7366480
ПРИБУЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20893891ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -