-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (Філе стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Філе куряче...×-
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (Філе стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590)
- ID: UA-2026-09-05-000469-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303376
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:10)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (Філе стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Філе куряче...×-
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (Філе стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590)
- ID: UA-2026-01-13-004899-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27890455
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (Свинина тазостегнова, на кістці, охолоджена, ДСТУ 4590, 1 кг...×-
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (Свинина тазостегнова, на кістці, охолоджена, ДСТУ 4590, 1 кг; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143)
- ID: UA-2025-11-07-000983-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27034853
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе...×-
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Стегно куряче, охолоджене, ДСТУ 3143) (за рахунок місцевого бюджету)
- ID: UA-2025-01-19-000980-a
- Дата створення : 19.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24078791
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе...×-
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо (М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Стегно куряче, охолоджене, ДСТУ 3143) (за рахунок державної субвенції для харчування 1-4 класів)
- ID: UA-2025-01-19-000976-a
- Дата створення : 19.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24078786
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо(м ясо свинини-охолоджене,філе куряче-охолоджене,стегно куряче...×-
ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо(м ясо свинини-охолоджене,філе куряче-охолоджене,стегно куряче-оголоджене)
- ID: UA-2024-12-25-000052-a
- Дата створення : 25.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23854506
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (мясо свинини - охолоджене, філе куряче - охолоджене, с...×-
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (мясо свинини - охолоджене, філе куряче - охолоджене, стегно куряче - охолоджене)
- ID: UA-2024-10-30-001762-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23069411
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (свинина охолоджена, філе куряче охолоджене, стегно кур...×-
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (свинина охолоджена, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене)
- ID: UA-2024-01-10-009901-a
- Дата створення : 10.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20350032
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (м’ясо свинини - охолоджене, філе куряче - охолоджене,...×-
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (м’ясо свинини - охолоджене, філе куряче - охолоджене, стегно куряче - охолоджене)
- ID: UA-2023-02-23-010836-a
- Дата створення : 23.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17077694
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (м’ясо свинини - охолоджене, філе куряче - охолоджене,...×-
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (м’ясо свинини - охолоджене, філе куряче - охолоджене, стегно куряче - охолоджене)
- ID: UA-2023-02-08-017269-a
- Дата створення : 08.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16911590
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (м’ясо свинини без кістки – охолоджене, філе куряче охо...×-
ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо (м’ясо свинини без кістки – охолоджене, філе куряче охолоджене, четвертинка куряча охолоджена, печінка куряча охолоджена)
- ID: UA-2022-09-05-010412-a
- Дата створення : 05.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15256453
ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2019-02-28-001517-b
- Дата створення : 28.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3067437
Тереблеченська сільська рада ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо свинини- ID: UA-2018-10-01-002137-c
- Дата створення : 01.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2424117
Тереблеченська сільська рада ЄДРПОУ: 04418423ДК 021:2015: 15113000-3 СвининаЗавершена -