-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Лопатка свинна без кістки, охолоджена...×-
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590
- ID: UA-2026-09-04-013930-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302598
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Окіст свинний, без кістки, охолоджени...×-
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Окіст свинний, без кістки, охолоджений, ДСТУ 4590, 1 кг
- ID: UA-2026-01-13-005942-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27891355
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Окіст свинний, без кістки, охолоджени...×-
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Окіст свинний, без кістки, охолоджений, ДСТУ 4590, 1 кг
- ID: UA-2025-12-02-016333-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27362048
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Окіст свинний, без кістки, охолоджений, ДСТУ 4590, Стегно без кістки яловиче, охолоджене,...×-
Окіст свинний, без кістки, охолоджений, ДСТУ 4590, Стегно без кістки яловиче, охолоджене, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143
- ID: UA-2025-01-06-002060-a
- Дата створення : 06.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23943932
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М'ясо (Класифікація ДК 021:2015:15111100-0-Яловичина (М'ясо яловиче), Класифікац...×-
М'ясо (Класифікація ДК 021:2015:15111100-0-Яловичина (М'ясо яловиче), Класифікація ДК 021:2015 :15113000-3-Свинина (М'ясо свинина), Класифікація ДК 021:2015:15112000-6-М'ясо свійської птиці (Філе куряче))
- ID: UA-2023-12-25-008259-a
- Дата створення : 25.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20234812
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М'ясо (Класифікація ДК 021:2015:15111100-0-Яловичина (М'ясо яловиче), Класифікац...×-
М'ясо (Класифікація ДК 021:2015:15111100-0-Яловичина (М'ясо яловиче), Класифікація ДК 021:2015 :15113000-3-Свинина (М'ясо свинина), Класифікація ДК 021:2015:15112000-6-М'ясо свійської птиці (Філе куряче))
- ID: UA-2023-01-02-003655-a
- Дата створення : 02.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16525622
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (м'ясо)- ID: UA-2022-12-15-013327-a
- Дата створення : 15.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16282188
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2022-11-11-010033-a
- Дата створення : 11.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15848376
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2022-11-11-004506-a
- Дата створення : 11.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15842839
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
М'ясо яловиче, філе птиці- ID: UA-2022-01-04-000217-a
- Дата створення : 04.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13538313
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
М"ясо яловиче,філе птиці- ID: UA-2021-12-21-020182-c
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13331733
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
М"ясо яловиче,філе птиця- ID: UA-2021-01-05-001411-a
- Дата створення : 05.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8100139
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М"ясо- ID: UA-2020-01-16-000789-c
- Дата створення : 17.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4305743
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М"ясо- ID: UA-2019-01-17-000291-b
- Дата створення : 17.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2860178
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М"ясо- ID: UA-2019-01-16-002355-c
- Дата створення : 16.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2857692
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -