-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні (шафа медична ШМ-М)- ID: UA-2023-12-21-013869-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20190647
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №3" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 14257872ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні (столик маніпуляційний СТ-М-Е)- ID: UA-2023-12-21-013630-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20190443
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №3" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 14257872ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні (столик маніпуляційний СТ-М-Е)- ID: UA-2023-12-21-012344-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20189143
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №3" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 14257872ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі (кушетка, шафа однодверна медична, крісло для забору і взяття крові)- ID: UA-2023-09-10-000132-a
- Дата створення : 10.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18917398
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №3" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 14257872ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі (роздягальня маленька, роздягальня велика, шафа-роздягальня, шафа для папок)- ID: UA-2023-07-22-000136-a
- Дата створення : 22.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18474705
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №3" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 14257872ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі (роздягальня маленька, роздягальня велика, Шафа-роздягальня, шафа для папок)- ID: UA-2023-07-22-000107-a
- Дата створення : 22.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18474682
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №3" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 14257872ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенд "Програма медичних гарантій"- ID: UA-2021-03-25-002374-c
- Дата створення : 25.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9231101
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №3" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 14257872ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стенд "Графік роботи лікарів"- ID: UA-2020-08-03-002318-c
- Дата створення : 03.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5782324
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №3" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 14257872ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -