-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для дому: Шафа для одягу 500х520х2000 Шафа для одягу 700х520х2000 Набір кухонних ме...×-
Меблі для дому: Шафа для одягу 500х520х2000 Шафа для одягу 700х520х2000 Набір кухонних меблів 2400х600х1800 Шафа для одягу 590х600х2000 Шафа для одягу 1000х520х2300 Шафа для одягу 700х370х2100
- ID: UA-2026-09-04-005586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294335
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998986ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для дому (39143100-7 — Меблі для спальні)- ID: UA-2026-04-29-010619-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29070125
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998986ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для дому- ID: UA-2020-06-17-004662-b
- Дата створення : 17.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5310118
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998986ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для дому- ID: UA-2020-06-17-002488-b
- Дата створення : 17.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5303204
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998986ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -