-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Система для ПЛР у реальному часі- ID: UA-2021-10-29-010539-a
- Дата створення : 29.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12222775
ДУ "Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 38950000-9 Обладнання для полімеразної ланцюгової реакціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Лабораторне обладнання- ID: UA-2021-04-05-005085-a
- Дата створення : 05.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9368582
ДУ "Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 38950000-9 Обладнання для полімеразної ланцюгової реакціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Лабораторне обладнання- ID: UA-2021-04-05-003586-c
- Дата створення : 05.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9367476
ДУ "Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 38950000-9 Обладнання для полімеразної ланцюгової реакціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кабінет біологічної безпеки ІІ класу- ID: UA-2018-11-07-001380-b
- Дата створення : 07.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2722020
ДУ "Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України ЄДРПОУ: 38431598ДК 021:2015: 38950000-9 Обладнання для полімеразної ланцюгової реакціїЗавершена -