-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Наждачка кругла 80; Наждачка кругла 100; Наждачка кругла 120; Наждачний папір 100;- ID: UA-2026-08-11-007153-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050794
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск відрізний 230 мм; Диск зачисний 125 мм- ID: UA-2026-07-03-007919-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29728150
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск відрізний 230 мм; Диск зачисний 125 мм- ID: UA-2026-06-12-008264-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29524336
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диск відрізний по металу Ø 125 мм; диск відрізний по металу Ø 230 мм- ID: UA-2026-02-20-010542-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28380159
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск відрізний по металу D230- ID: UA-2025-12-23-014455-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27725584
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Круги абразивні для КШМ,Круги абразивні для КШМ- ID: UA-2025-11-21-004309-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27214663
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск відрізний 230мм; Диск зачисний 125мм- ID: UA-2025-09-26-009975-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26573495
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск відрізний 230мм ; Диск зачисний 125мм- ID: UA-2025-09-05-006601-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26344950
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг алмазний полірувальний- ID: UA-2025-07-03-012883-a
- Дата створення : 03.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25791920
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний по металу; Полірувальний диск К150; Полірувальний диск К30; Круг для наждач...×-
Круг відрізний по металу; Полірувальний диск К150; Полірувальний диск К30; Круг для наждачки; Диск відрізний по плитці; Поліровочний диск; Круг для наждачки 100; Диск по дереву 125мм.; Полірувальний диск К100; Полірувальний диск К50; Наждачний папір 150; Полірувальний диск; Наждачний папір 60
- ID: UA-2025-07-03-012783-a
- Дата створення : 03.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25791778
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний по металу; Наждачка тканина 80; Наждачка кругла 100; Наждачка кругла 60- ID: UA-2025-05-27-008951-a
- Дата створення : 27.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25426638
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск відрізний 125 мм; Диск відрізний 230 мм- ID: UA-2025-05-19-006878-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25337880
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Алмазний диск 230 мм- ID: UA-2025-05-02-005014-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25178281
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск алмазний 125; Круг відрізний по металу 125х0,8 ; Круг відрізний по металу 230х2 ; Наж...×-
Диск алмазний 125; Круг відрізний по металу 125х0,8 ; Круг відрізний по металу 230х2 ; Наждачка кругла 40 ; Круг для наждачки ; Наждачний папір 120 ; Наждачний папір 240 ; Диск відрізний по металу 230х2 ;
- ID: UA-2025-05-02-000601-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25174021
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диск відрізний 125 мм; Диск відрізний 230 мм- ID: UA-2025-04-24-002014-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25099108
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -