-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання- ID: UA-2026-03-04-008436-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28497269
Управління соціальної та ветеранської політики Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2025-01-16-001906-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24042026
Управління соціальної та ветеранської політики Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2025-01-16-001732-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24041855
Управління соціальної та ветеранської політики Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання- ID: UA-2024-12-06-010844-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23559616
Управління соціальної та ветеранської політики Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання- ID: UA-2024-10-02-007809-a
- Дата створення : 02.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22767562
Управління соціальної та ветеранської політики Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2024-01-17-004787-a
- Дата створення : 17.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20411019
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2024-01-17-004327-a
- Дата створення : 17.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20410734
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2024-01-17-003780-a
- Дата створення : 17.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20410114
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2023-05-03-000524-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17647572
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2023-05-03-000330-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17647381
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання- ID: UA-2023-02-01-001267-a
- Дата створення : 01.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16805225
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з прибирання- ID: UA-2023-01-23-004237-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16681348
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні послуги- ID: UA-2022-09-29-004788-a
- Дата створення : 29.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15461985
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні послуги- ID: UA-2022-09-29-004548-a
- Дата створення : 29.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15461751
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з прибирання- ID: UA-2022-01-14-000913-c
- Дата створення : 14.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13603898
Управління соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37451587ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -