-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення- ID: UA-2026-09-03-014183-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287531
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування (гуманітарного розмінування) лісової ділянки Красилівського лісницт...×-
Послуги з розмінування (гуманітарного розмінування) лісової ділянки Красилівського лісництва Чернігівського надлісництва філії «Північний лісовий офіс» Державного підприємства «Ліси України», площею 58,6 гектара
- ID: UA-2026-09-03-014064-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287414
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення- ID: UA-2026-08-28-010625-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230041
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення- ID: UA-2026-08-28-009915-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229323
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-08-14-011208-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30094673
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-08-14-010927-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30094393
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-08-10-010963-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042244
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 14 днів назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-08-10-004321-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30035618
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 15 днів назад
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-08-07-009471-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30027664
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-08-07-008873-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30027058
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-08-07-007372-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025565
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 12 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-08-07-006602-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30024797
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 13 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-06-25-007112-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29650980
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-06-25-006450-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29650322
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:20...×-
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
- ID: UA-2026-06-12-007828-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29523938
Центр гуманітарного розмінування ЄДРПОУ: 45011096ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 49 робочих днів
-