-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (вивезення твердих побутових відходів...×-
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (вивезення твердих побутових відходів )
- ID: UA-2025-12-11-011675-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27513673
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами (Послуги з вивезення побутових відходів...×-
Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами (Послуги з вивезення побутових відходів, збирання, перевезення, утилізація, захоронення)
- ID: UA-2025-11-18-016608-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27172178
ДК 021:2015: 90500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2025-07-01-001932-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25754336
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1" ЄДРПОУ: 04350694ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами ( Послуги з вивезення побутових, відход...×-
Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами ( Послуги з вивезення побутових, відходів, збирання, перевезення утилізація, захоронення )
- ID: UA-2024-12-30-008909-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23911627
ДК 021:2015: 90500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходамиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2024-11-15-009560-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23272459
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1" ЄДРПОУ: 04350694ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами ( Послуги з вивезення побутових відход...×-
Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами ( Послуги з вивезення побутових відходів, збирання, перевезення, утилізація, захоронення )
- ID: UA-2024-10-17-015069-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22934176
ДК 021:2015: 90500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2024-03-19-001820-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21053541
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1" ЄДРПОУ: 04350694ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація/видалення ( Вивез...×-
Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація/видалення ( Вивезення та утилізація побутового сміття )
- ID: UA-2024-01-22-010454-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20470807
ДК 021:2015: 90513000-6 Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація/видаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2024-01-02-001467-a
- Дата створення : 02.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20298297
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1" ЄДРПОУ: 04350694ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження із сміттям та відходами ( Послуги з вивезення побутових відході...×-
Послуги у сфері поводження із сміттям та відходами ( Послуги з вивезення побутових відходів, збирання, перевезення, утилізація, захоронення )
- ID: UA-2023-01-16-013749-a
- Дата створення : 16.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16610346
ДК 021:2015: 90500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2022-12-01-010247-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16060573
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1" ЄДРПОУ: 04350694ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері поводження з радіактивними,токсичними,медичними та небезпечними відходами...×-
Послуги у сфері поводження з радіактивними,токсичними,медичними та небезпечними відходами ( Послуги по завантаженню та перевезенню для подальшого знешкодження медичних Відходів)
- ID: UA-2022-08-10-001742-a
- Дата створення : 10.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15070965
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
"Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами" (Послуги з вивезення побуто...×-
"Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами" (Послуги з вивезення побутових відходів,збирання,перевезення, утилізація, захоронення)
- ID: UA-2022-07-22-005860-a
- Дата створення : 22.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14956758
ДК 021:2015: 90500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами (Вивіз побутового сміття)- ID: UA-2022-01-17-005978-a
- Дата створення : 17.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13625777
ДК 021:2015: 90500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами (Вивіз побутового сміття)- ID: UA-2022-01-17-004044-a
- Дата створення : 17.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13622262
ДК 021:2015: 90500000-2 Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходамиТорги відміненоТорги відмінено -