-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з друку інформаційних бюлетенів «Кропивницька міська рада інформує», код за націо...×-
Послуги з друку інформаційних бюлетенів «Кропивницька міська рада інформує», код за національним класифікатором України ДК 021:2015- 79820000-8 «Послуги, пов’язані з друком».
- ID: UA-2026-01-06-003832-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27844193
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з друку інформаційних бюлетенів «Кропивницька міська рада інформує», код за націо...×-
Послуги з друку інформаційних бюлетенів «Кропивницька міська рада інформує», код за національним класифікатором України ДК 021:2015- 79820000-8 «Послуги, пов’язані з друком».
- ID: UA-2025-01-06-004664-a
- Дата створення : 06.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23946520
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов'язані з друком ДК 021:2015 79820000-8 (Послуги з друку інформаційних бю...×-
Послуги, пов'язані з друком ДК 021:2015 79820000-8 (Послуги з друку інформаційних бюлетенів "Кропивницька міська рада інформує").
- ID: UA-2024-01-25-008009-a
- Дата створення : 25.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20521689
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов’язані з друком ДК 021:2015- 79820000-8 (послуги з друку інформаційних бюлетен...×-
Послуги, пов’язані з друком ДК 021:2015- 79820000-8 (послуги з друку інформаційних бюлетенів "Кропивницька міська рада інформує").
- ID: UA-2023-01-18-008557-a
- Дата створення : 18.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16634987
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги пов'язані з друком код ДК 021:2015 79820000-8- ID: UA-2022-03-25-003057-b
- Дата створення : 25.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14419552
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, пов'язані з друком ДК 021:2015 79820000-8 (послуги з друку інформаційних бюл...×-
Послуги, пов'язані з друком ДК 021:2015 79820000-8 (послуги з друку інформаційних бюлетенів "Кропивницька міська рада інформує").
- ID: UA-2022-01-11-001307-a
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13568897
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов'язані з друком код по ДК 021:2015-79820000-8- ID: UA-2021-01-26-001413-b
- Дата створення : 26.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8260182
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
висвітлення діяльності міської ради- ID: UA-2020-03-13-000949-b
- Дата створення : 13.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4635049
Виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
висвітлення діяльності міської ради- ID: UA-2020-03-13-000709-b
- Дата створення : 13.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4634560
Виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
висвілення діяльності міської ради- ID: UA-2019-12-23-001607-b
- Дата створення : 23.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4240988
Виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація спільної діяльності в рамках реалізації Програми висвітлення діяльності МР м....×-
Організація спільної діяльності в рамках реалізації Програми висвітлення діяльності МР м. Кропивницького
- ID: UA-2019-03-26-001590-b
- Дата створення : 26.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3164006
Виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з висвітлення діяльності- ID: UA-2019-02-21-000766-b
- Дата створення : 21.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3036134
Виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з висвітлення діяльності Міської ради міста Кропивницького- ID: UA-2018-05-05-000520-a
- Дата створення : 05.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1946429
Виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з висвітлення діяльності міської ради міста Кропивницького та її виконавчих органі...×-
Послуги з висвітлення діяльності міської ради міста Кропивницького та її виконавчих органів
- ID: UA-2018-04-24-002339-a
- Дата створення : 24.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1914193
Виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з висвітлення діяльності міської ради міста Кропивницького та її виконавчих органі...×-
Послуги з висвітлення діяльності міської ради міста Кропивницького та її виконавчих органів
- ID: UA-2018-04-24-002311-a
- Дата створення : 24.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1914122
Виконавчий комітет міської ради міста Кропивницького ЄДРПОУ: 04055251ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -