-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з централізованної охорони майна- ID: UA-2023-01-25-008560-a
- Дата створення : 25.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16721379
Управління житлово-комунального господарства, землевпорядкування та майна Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з централізованної охорони майна- ID: UA-2023-01-25-008242-a
- Дата створення : 25.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16721052
Управління житлово-комунального господарства, землевпорядкування та майна Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона об’єктів Замовника та обслуговування сигналізації на цих об'єктах- ID: UA-2022-01-26-015702-b
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13798389
Управління житлово-комунального господарства, землевпорядкування та майна Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона об’єкта Замовника та обслуговування сигналізації на цьому об'єкті- ID: UA-2022-01-26-015651-b
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13798299
Управління житлово-комунального господарства, землевпорядкування та майна Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона об’єктів Замовника та обслуговування сигналізації на цих об'єктах, які розташ...×-
Охорона об’єктів Замовника та обслуговування сигналізації на цих об'єктах, які розташовані за адресою: 65490, Одеська область, м. Теплодар, Промзона та відносяться до комплексу “Залізничний комплекс”:Тепловозне депо, Допоміжний корпус тепловозного депо, Службово-технічний будинок
- ID: UA-2021-11-02-015995-a
- Дата створення : 02.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12268029
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона об’єкту Замовника та обслуговування сигналізації на цьому об'єкті, а саме на...×-
Охорона об’єкту Замовника та обслуговування сигналізації на цьому об'єкті, а саме на об’єкті комунальної власності територіальної громади міста Теплодар Одеського району Одеської області: будівля дитячого садка № 4 за адресою: 65490, Одеська область, м. Теплодар, проспект Енергетиків, 3.
- ID: UA-2021-10-06-003274-a
- Дата створення : 06.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11870333
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіально...×-
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіальної громади м.Теплодар: будівля дитячого садку № 4 та прилеглої території до неї, яка розташована за адресою: Одеська область, м.Теплодар, проспект Енергетиків, 3
- ID: UA-2021-02-26-002293-c
- Дата створення : 26.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8832501
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіально...×-
Послуга з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіальної громади м.Теплодар: будівля дитячого садку № 4 та прилеглої території до неї, яка розташована за адресою: Одеська область, м.Теплодар, проспект Енергетиків, 3
- ID: UA-2021-02-10-003423-c
- Дата створення : 10.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8554412
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єктів, який є комунальною власністю територіаль...×-
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єктів, який є комунальною власністю територіальної громади м.Теплодар: будівля дитячого садку № 4 та прилеглої території до неї, яка розташована за адресою: Одеська область, м.Теплодар, проспект Енергетиків, 3
- ID: UA-2021-01-22-008971-b
- Дата створення : 22.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8227724
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіально...×-
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіальної громади м.Теплодар: будівля Адміністративно-інженерного корпусу та прилеглої території до неї, яка розташована за адресою: Одеська область, м.Теплодар, Промзона, вул.Енергетиків,5
- ID: UA-2020-08-11-002295-b
- Дата створення : 11.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5879923
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіально...×-
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіальної громади м.Теплодар: будівля Адміністративно-інженерного корпусу та прилеглої території до неї, яка розташована за адресою: Одеська область, м.Теплодар, Промзона, вул.Енергетиків,5
- ID: UA-2020-08-03-000552-b
- Дата створення : 03.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5781625
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіально...×-
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єкту, який є комунальною власністю територіальної громади м.Теплодар: будівля Адміністративно-інженерного корпусу та прилеглої території до неї, яка розташована за адресою: Одеська область, м.Теплодар, Промзона, вул.Енергетиків,5
- ID: UA-2020-06-05-000488-a
- Дата створення : 05.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5189071
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з фізичної цілодобової охорони об’єктів, які є комунальною власністю територіально...×-
послуги з фізичної цілодобової охорони об’єктів, які є комунальною власністю територіальної громади м.Теплодар: будівля Адміністративно-інженерного корпусу та прилеглої території до неї, яка розташована за адресою: Одеська область, м.Теплодар, Промзона, вул.Енергетиків, 5
- ID: UA-2020-03-13-002156-a
- Дата створення : 13.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4640191
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єктів, які є комунальною власністю територіально...×-
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єктів, які є комунальною власністю територіальної громади м.Теплодар
- ID: UA-2020-02-12-002808-b
- Дата створення : 12.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4479736
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єктів, які є комунальною власністю територіально...×-
Послуги з фізичної цілодобової охорони об’єктів, які є комунальною власністю територіальної громади м.Теплодар: будівля дитячого садку №3 та прилегла територія, яка розташована за адресою: Одеська область, м.Теплодар, пр.Енергетиків,3б
- ID: UA-2020-02-05-001168-c
- Дата створення : 05.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4441695
Управління майна та інвестицій Теплодарської міської ради ЄДРПОУ: 26275444ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -