-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги (Спостереження за станом охоронно-тривожної сигналізації)- ID: UA-2025-12-31-003568-a
- Дата створення : 31.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27819077
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги систем безпеки (реагування на тривожні сигнали охорони систем, спостереження за ст...×-
Послуги систем безпеки (реагування на тривожні сигнали охорони систем, спостереження за станом і технічне обслуговування сигналізації, що встановлена на об’єктах замовника) за кодом ДК 021:2015 – 79710000-4 - Охоронні послуги
- ID: UA-2025-12-19-018610-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27674498
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги (Спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації)- ID: UA-2025-07-16-001962-a
- Дата створення : 16.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25890228
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги (Спостереження за допомогою пунктів централізованого спостереження поліці...×-
Охоронні послуги (Спостереження за допомогою пунктів централізованого спостереження поліції охорони за станом засобів сигналізації)
- ID: UA-2025-07-16-001773-a
- Дата створення : 16.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25890023
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги (Спостереження за станом охоронно-тривожної сигналізації)- ID: UA-2025-07-04-000513-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25792968
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуг- ID: UA-2025-01-10-004996-a
- Дата створення : 10.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23983382
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2024-01-03-000679-a
- Дата створення : 03.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20303664
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2023-01-04-000935-a
- Дата створення : 04.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16535949
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2022-01-13-001517-c
- Дата створення : 13.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13593539
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спостереження за станом та технічне обслуговування охоронно-тривожної сигналізації- ID: UA-2021-01-27-005933-c
- Дата створення : 27.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8301667
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003847ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -