-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вогнезахисна обробка (просочення) дерев’яних конструкцій (послуги з обробки вогнезахисним...×-
Вогнезахисна обробка (просочення) дерев’яних конструкцій (послуги з обробки вогнезахисним розчином дерев'яних конструкцій горищ будівлі Шапарської ЗОШ І-ІІ ст., послуги з обробки вогнезахисним розчином дерев'яних конструкцій горищ будівлі Нещеретівської ЗОШ І-ІІІ ст.)
- ID: UA-2020-10-28-000049-a
- Дата створення : 28.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6928199
Відділ освіти Білокуракинської селищної ради ЄДРПОУ: 41445553ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вогнезахисна обробка (просочення) дерев’яних конструкцій- ID: UA-2020-07-09-000024-b
- Дата створення : 09.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5525900
Відділ освіти Білокуракинської селищної ради ЄДРПОУ: 41445553ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
» Послуги з просочування деревини» в приміщенні «Комунальний дошкільний навчальний заклад(...×-
» Послуги з просочування деревини» в приміщенні «Комунальний дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) « Зірочка» Білокуракинської селищної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, с. Нещеретове, вул. Шкільна 11-а»
- ID: UA-2020-04-15-007465-b
- Дата створення : 15.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4839751
Відділ освіти Білокуракинської селищної ради ЄДРПОУ: 41445553ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
» Послуги з просочування деревини» в приміщенні «Комунальний дошкільний навчальний заклад(...×-
» Послуги з просочування деревини» в приміщенні «Комунальний дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 3 « Берізка» Білокуракинської селищної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, вул. Слов’янська 16-А»
- ID: UA-2020-04-14-002167-c
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4824599
Відділ освіти Білокуракинської селищної ради ЄДРПОУ: 41445553ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
» Послуги з просочування деревини» в приміщенні «Комунальний дошкільний навчальний заклад(...×-
» Послуги з просочування деревини» в приміщенні «Комунальний дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 1 « Сонечко» за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, квартал Перемоги 1-А»
- ID: UA-2020-04-14-002111-c
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4824258
Відділ освіти Білокуракинської селищної ради ЄДРПОУ: 41445553ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
» Послуги з просочування деревини» в приміщенні «Комунальний дошкільний навчальний заклад(...×-
» Послуги з просочування деревини» в приміщенні «Комунальний дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 1 « Сонечко» за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, квартал Перемоги 1-А»
- ID: UA-2020-04-14-003080-b
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4819403
Відділ освіти Білокуракинської селищної ради ЄДРПОУ: 41445553ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -