-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проведення вогнезахисної обробки дерев`яних будівельних конструкцій будівлі інтернату Моро...×-
Проведення вогнезахисної обробки дерев`яних будівельних конструкцій будівлі інтернату Морозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міловської районнох ради Луганської області за адресою: вул. Центральна, 24-А с. Морозівка, Міловський район, Луганська область (ДК 021:2015 код 77220000-8 Послуги з просочування деревини)
- ID: UA-2020-10-05-004721-c
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6574633
ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Проведення вогнезахисної оброб...×-
ДК 021:2015 код 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Проведення вогнезахисної обробки дерев`яних будівельних конструкцій будівлі школи Навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» - Новострільцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Міловської районної ради Луганської області за адресою: вул. Садова,54, с. Новострільцівка, Міловський район, Луганська область)
- ID: UA-2020-09-24-002152-b
- Дата створення : 24.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6444031
ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 код 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Проведення вогнезахисної оброб...×-
ДК 021:2015 код 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Проведення вогнезахисної обробки дерев`яних будівельних конструкцій будівлі інтернату Морозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міловської районнох ради Луганської області за адресою: вул. Центральна, 24-А с. Морозівка, Міловський район, Луганська область)
- ID: UA-2020-08-31-000782-c
- Дата створення : 31.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6095080
ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 код 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Проведення вогнезахисної оброб...×-
ДК 021:2015 код 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Проведення вогнезахисної обробки дерев`яних будівельних конструкцій будівлі комунального закладу «Мусіївський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад «Калинка» - Мусіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Міловської районнох ради Луганської області» за адресою: вул. Центральна, 40 с. Мусіївка, Міловський район, Луганська область)
- ID: UA-2020-08-31-000742-c
- Дата створення : 31.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6094914
ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -