-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2020-07-07-002305-a
- Дата створення : 07.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5498519
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2020-07-07-000651-c
- Дата створення : 07.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5498019
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2020-07-07-000561-c
- Дата створення : 07.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5497537
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2020-07-07-000454-c
- Дата створення : 07.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5496887
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Договір про надання послуг підключення до мережі інтернет Лип*янського ДНЗ "Пролісок&...- ID: UA-2020-07-06-006094-a
- Дата створення : 06.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5491317
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Договір про надання послуг підключенння до мережі інтернет ДНЗ №3"Веселка"- ID: UA-2020-07-06-005765-a
- Дата створення : 06.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5490705
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2020-07-06-005347-a
- Дата створення : 06.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5489915
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2020-07-06-001414-c
- Дата створення : 06.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5488169
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з підключення інтернету- ID: UA-2020-06-04-004070-c
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5181774
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти ДК 021 - 2015 код 72410...×-
Послуги з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти ДК 021 - 2015 код 72410000 - 7 - послуги провайдерів
- ID: UA-2019-09-24-000121-c
- Дата створення : 24.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3816334
Відділ ОМС Карлівської РДА ЄДРПОУ: 02145518ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -