-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги пов’язані з наданням ліцензії на програмне забезпечення Windows 11 Pro та Microsof...×-
Послуги пов’язані з наданням ліцензії на програмне забезпечення Windows 11 Pro та Microsoft Office LTSC Professional Plus 2024
- ID: UA-2025-11-27-000649-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27290004
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення програмного комплексу серверу додатків, програмного комплексу мікро...×-
Послуги з встановлення програмного комплексу серверу додатків, програмного комплексу мікроПК-В
- ID: UA-2025-02-12-011637-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24408100
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга про видачу ліцензії на право використання комп’ютерної програми- ID: UA-2025-01-02-001189-a
- Дата створення : 02.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23925255
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакет інформаційно-консультаційних послуг- ID: UA-2024-09-19-012916-a
- Дата створення : 19.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22645629
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з видачі абоненту невиключної ліцензії на право використання комп’ютерної програми- ID: UA-2023-12-21-004835-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20181637
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми «М.Е.Dо...×-
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми «М.Е.Dос» з правом використання на рік (модуль «Інтеграція з обліковими системами»)
- ID: UA-2023-05-10-011636-a
- Дата створення : 10.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17732192
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми «М.Е.Dос»...×-
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми «М.Е.Dос» з правом використання на рік (модуль «Фінансова звітність за МСФЗ (формат іХВRL)»)
- ID: UA-2023-02-10-009157-a
- Дата створення : 10.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16938669
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з видачі АБОНЕНТУ невиключної ліцензії на право використання комп’ютерної програм...×-
Послуга з видачі АБОНЕНТУ невиключної ліцензії на право використання комп’ютерної програми
- ID: UA-2022-12-21-005441-a
- Дата створення : 21.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16368848
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видача АБОНЕНТУ невиключних(ої) ліцензій(ії) на використання комп’ютерних(ої) програм(ми)- ID: UA-2022-04-01-000467-b
- Дата створення : 01.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14444797
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми «М.Е.Dос»...×-
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми «М.Е.Dос» з правом використання на рік (модуль «Фінансова звітність за МСФЗ (формат іХВRL)»)
- ID: UA-2022-01-14-000754-a
- Дата створення : 14.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13602372
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуг постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми «М...×-
Послуг постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми «М.Е.Dос» з правом використання на рік (Модуль «Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL)»)
- ID: UA-2021-01-25-001324-b
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8238989
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з експорту документів ФСС з BAS/1C:Підпрємство в M.E.Doc- ID: UA-2020-11-30-001505-b
- Дата створення : 30.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7443285
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з видачі невиключної ліцензії на право використання комп’ютерної програми «ЛІГА:ЗА...×-
Послуги з видачі невиключної ліцензії на право використання комп’ютерної програми «ЛІГА:ЗАКОН»
- ID: UA-2020-11-30-000142-b
- Дата створення : 30.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7440850
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультаційні послуги АВК, ИТС, 1С- ID: UA-2020-05-07-004173-b
- Дата створення : 07.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4957740
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -