-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (5944)
- ID: UA-2026-08-31-003292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236588
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку з...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (6170)
- ID: UA-2026-07-21-002480-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29864090
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 22 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку з...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (6169)
- ID: UA-2026-07-21-001045-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29862641
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 22 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження +++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків т...×-
Проведення технічного обстеження +++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єктів(4484), Чернігівська область, Прилуцький р-н +++
- ID: UA-2026-06-03-011677-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29427219
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єктів(4436), Сумська область, Охтирський район, +++
- ID: UA-2026-06-03-011426-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29426981
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Управління...×-
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Управління транспорту АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-05-07-011465-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29153781
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Управління...×-
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Управління транспорту АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-05-07-007124-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29149443
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для...×-
Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз»
- ID: UA-2026-03-12-004507-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28581839
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для...×-
Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Полтаванафтогаз»
- ID: UA-2026-03-12-001652-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28578983
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для...×-
Послуги з експертного обстеження трубопроводів облаштованих засобами катодного захисту для Нафтогазовидобувного управління «Охтирканафтогаз»
- ID: UA-2026-03-12-000987-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28578322
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення експертного обстеження будівель та споруд Качанівський ГПЗ АТ "...×-
Послуги з проведення експертного обстеження будівель та споруд Качанівський ГПЗ АТ "УКРНАФТА"
- ID: UA-2026-02-27-000735-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28446068
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Тампонажно...×-
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Тампонажної бази (Схід) АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-02-24-003748-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28404977
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обстеження рибозахисних пристроїв водозабору- ID: UA-2026-02-23-000679-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28385940
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення експертного обстеження будівель та споруд УНПС АТ "УКРНАФТА&quo...- ID: UA-2026-02-19-006605-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28360820
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Тампонажно...×-
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Тампонажної бази (Схід) АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-02-04-004534-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28178560
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -