-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду котлів (внутрішнього та зовнішнього о...×-
Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду котлів (внутрішнього та зовнішнього огляду котлів, гідростатичного випробування котлів) , експертного обстеження котлів
- ID: UA-2025-06-26-009615-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25727258
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду ліфтів, експертного обстеження ліфтів- ID: UA-2025-05-19-009565-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25340669
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження, періодичного (чергового) технічного огляду ліфтів та поз...×-
Послуги з експертного обстеження, періодичного (чергового) технічного огляду ліфтів та позачергового технічного огляду ліфтів
- ID: UA-2024-02-15-008688-a
- Дата створення : 15.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20758366
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного контролю (огляду транспортних засобів).- ID: UA-2024-01-25-000437-a
- Дата створення : 25.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20514083
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне діагностування 2-х витягів буксирних канатних, видача висновку після техдіагности...×-
Технічне діагностування 2-х витягів буксирних канатних, видача висновку після техдіагностики
- ID: UA-2023-12-05-014492-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19909848
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Випробовування балона з ревізією вентиля- ID: UA-2023-10-30-002088-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19449052
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Випробовування балона з ревізією вентиля- ID: UA-2023-10-17-007887-a
- Дата створення : 17.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19309999
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частковий технічний огляд 2-х вантажопідіймальних механізмів- ID: UA-2023-10-05-006241-a
- Дата створення : 05.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19186019
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного контролю (огляду) транспортних засобів.- ID: UA-2023-06-26-005987-a
- Дата створення : 26.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18235630
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертне обстеження та технічний огляд 2-х автоклавів- ID: UA-2023-06-07-009739-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18022422
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертне обстеження та технічний огляд крана мостового- ID: UA-2023-06-07-009324-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18022039
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Випробовування 2-х запобіжних поясів- ID: UA-2023-06-07-008801-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18021520
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з пошуку пошкоджень та випробовування кабельної лінії підвищеною напругою на ділян...×-
Послуги з пошуку пошкоджень та випробовування кабельної лінії підвищеною напругою на ділянці РП-49/ІІ-ТП-1239/ІІ НУ "Львівська політехніка" по вул. Конюшинній, 8 в м. Львові
- ID: UA-2022-12-23-004656-a
- Дата створення : 23.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16416772
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд 2-х витягів буксирних канатних- ID: UA-2022-11-18-002866-a
- Дата створення : 18.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15915003
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Щорічний технічний огляд та експертне обстеження (технічне діагностування) вантажопідіймал...×-
Щорічний технічний огляд та експертне обстеження (технічне діагностування) вантажопідіймальних механізмів.
- ID: UA-2021-11-30-007392-c
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12779065
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -