-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення інженерно-топографічного плану в масштабі 1:10 000 для Стрижавcькoї територiал...×-
Розроблення інженерно-топографічного плану в масштабі 1:10 000 для Стрижавcькoї територiальної громади
- ID: UA-2021-10-05-012235-b
- Дата створення : 05.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11844697
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення інженерно-топографічного плану в масштабі 1:10 000 для Стрижавcькoї об’єднаної...×-
Розроблення інженерно-топографічного плану в масштабі 1:10 000 для Стрижавcькoї об’єднаної територiальної громади
- ID: UA-2021-08-30-000767-b
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11288796
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Створення векторних цифрових матерiалів для Стрижавcькoї об’єднаної територiальної громади- ID: UA-2021-07-16-000190-c
- Дата створення : 16.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10742729
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Створення векторних цифрових матерiалів для Стрижавcькoї об’єднаної територiальної громади- ID: UA-2021-06-16-002750-a
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10374790
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Створення векторних цифрових матерiалів для Стрижавcькoї об’єднаної територiальної громади- ID: UA-2021-05-31-001551-a
- Дата створення : 31.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10115124
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель по вул.Алеї,...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель по вул.Алеї,58 та Приміська,15
- ID: UA-2020-05-21-002850-b
- Дата створення : 21.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5053794
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -