-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проєктно- вишукувальні роботи з проведення кадастрової зйомки земельних ділянок в с. Канди...×-
Проєктно- вишукувальні роботи з проведення кадастрової зйомки земельних ділянок в с. Кандибине та с.Новоматвіївське Миколаївського району Миколаївської області
- ID: UA-2025-02-28-007721-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24578467
Костянтинівська сільська рада ЄДРПОУ: 20902743ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проєктно- вишукувальні роботи з проведення кадастрової зйомки земельних ділянок в с. Себин...×-
Проєктно- вишукувальні роботи з проведення кадастрової зйомки земельних ділянок в с. Себине Миколаївського району Миколаївської області
- ID: UA-2025-02-28-007637-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24578348
Костянтинівська сільська рада ЄДРПОУ: 20902743ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених п...×-
Послуги з розробки технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Гур’ївка, с. Піски, с. Кандибине, с. Костянтинівка, с. Новопетрівське, с. Зайве, с. Новоінгулка, с. Себине Миколаївського району Миколаївської області
- ID: UA-2023-06-21-013613-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18190695
Костянтинівська сільська рада ЄДРПОУ: 20902743ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту- ID: UA-2020-03-18-000433-b
- Дата створення : 18.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4660380
Костянтинівська сільська рада ЄДРПОУ: 20902743ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -