-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення для потреб ВП «Шахта» «Степова» ДП «Львіввугілля»- ID: UA-2026-09-04-004411-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293178
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 11:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення для потреб ВП «Шахта» «Степова» ДП «Львіввугілля»- ID: UA-2026-08-14-006529-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089985
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення для потреб ВП «Шахта» «Степова» ДП «Львіввугілля»- ID: UA-2026-07-21-010204-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29871789
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські (постачання) та технологічні перевезення для потреб ВП "Шахта" &quo...×-
Господарські (постачання) та технологічні перевезення для потреб ВП "Шахта" "Червоноградська" ДП "Львіввугілля"
- ID: UA-2026-07-20-010488-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29860547
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення для потреб відокремлених підрозділів шахт ДП "Львіввугілля&q...- ID: UA-2026-06-23-004994-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29620507
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення для потреб ВП "Шахта""Лісова" ДП "Львівв...- ID: UA-2026-06-23-002298-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29617822
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення для потреб відокремлених підрозділів шахт ДП "Львіввугілля&q...- ID: UA-2026-06-01-010476-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29398813
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення (довга тяга) для потреб ДП "Львіввугілля"- ID: UA-2026-05-05-013180-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29124580
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення (довга тяга) для потреб ДП "Львіввугілля"- ID: UA-2026-04-15-007978-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28923004
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські (постачання) та технологічні перевезення для потреб ВП "Шахта" &quo...×-
Господарські (постачання) та технологічні перевезення для потреб ВП "Шахта" "Червоноградська" ДП "Львіввугілля"
- ID: UA-2026-02-20-008700-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28378315
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення (постачання) для потреб ВП "Шахта""Межирічанська&q...×-
Господарські перевезення (постачання) для потреб ВП "Шахта""Межирічанська" ДП "Львіввугілля"
- ID: UA-2026-02-04-014555-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28188587
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення (постачання) для потреб відокремлених підрозділів шахт ДП "Л...×-
Господарські перевезення (постачання) для потреб відокремлених підрозділів шахт ДП "Львіввугілля"
- ID: UA-2026-01-29-017875-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28120905
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення (постачання) для потреб відокремлених підрозділів шахт ДП "Л...×-
Господарські перевезення (постачання) для потреб відокремлених підрозділів шахт ДП "Львіввугілля"
- ID: UA-2026-01-09-006184-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27870463
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технологічні перевезення для потреб ВП "Шахта""Межирічанська" ДП "...- ID: UA-2026-01-06-005364-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27845653
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технологічні перевезення на відокремлених підрозділах шахтах ДП "Львіввугілля"- ID: UA-2026-01-06-004469-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27844814
Державне підприємство "Львіввугілля" ЄДРПОУ: 32323256ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -