-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Детектор вибухових речовин (Код ДК 021:2015: код 385400000-2 Випробувальні та вимірювальні...×-
Детектор вибухових речовин (Код ДК 021:2015: код 385400000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої та апарати, а саме 38546100-5 Детектори вибухових пристроїв)
- ID: UA-2020-02-11-004025-b
- Дата створення : 11.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4472717
Комунальне підприємство "Миколаївський міжнародний аеропорт" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 40823143ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Детектор вибухових речовин (Код ДК 021:2015: код 385400000-2 Випробувальні та вимірювальні...×-
Детектор вибухових речовин (Код ДК 021:2015: код 385400000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої та апарати, а саме 38546100-5 Детектори вибухових пристроїв)
- ID: UA-2019-11-26-003329-b
- Дата створення : 26.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4069460
Комунальне підприємство "Миколаївський міжнародний аеропорт" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 40823143ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Детектор вибухових речовин (Код ДК 021:2015: код 385400000-2 Випробувальні та вимірювальні...×-
Детектор вибухових речовин (Код ДК 021:2015: код 385400000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої та апарати, а саме 38546100-5 Детектори вибухових пристроїв)
- ID: UA-2019-10-24-000187-c
- Дата створення : 24.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3925307
Комунальне підприємство "Миколаївський міжнародний аеропорт" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 40823143ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиТорги не відбулисяТорги не відбулися -