-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обслуговування кондиціонера- ID: UA-2026-08-12-009732-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30066793
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний ремонт кондиціонера за адресою: м.Рівне, вул.Енергетиків, 2- ID: UA-2026-07-30-005536-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29952357
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійне технічне обслуговування кондиціонера за адресою м.Рівне, вул.Кн.Володимира, 71- ID: UA-2026-07-30-005437-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29952254
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обслуговування кондиціонера- ID: UA-2026-07-22-000971-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29874895
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обслуговування кондиціонера- ID: UA-2026-07-03-007001-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29727257
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню та поточному ремонту, а також з монтажу та демонтажу...×-
Послуги по технічному обслуговуванню та поточному ремонту, а також з монтажу та демонтажу кондиціонерів всіх типів та марок
- ID: UA-2026-05-12-010216-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29197021
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, поточного та аварійного ремонту промислових прецизійн...×-
Послуги з технічного обслуговування, поточного та аварійного ремонту промислових прецизійних кондиціонерів в центральних серверних ПрАТ «Рівнеобленерго»
- ID: UA-2025-12-16-008620-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27585348
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійного ремонту промислового прецизійного кондиціонера- ID: UA-2025-12-15-016568-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27568418
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт, а також з монтаж та демонтаж кондиціонерів вс...×-
Технічне обслуговування та поточний ремонт, а також з монтаж та демонтаж кондиціонерів всіх типів та марок
- ID: UA-2025-08-29-006395-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26281325
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт кондиціонерів- ID: UA-2025-01-30-013452-a
- Дата створення : 30.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24254855
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт водяного радіатора- ID: UA-2024-07-25-010449-a
- Дата створення : 25.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22160017
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, поточного та аварійного ремонту промислових прецизійн...×-
Послуги з технічного обслуговування, поточного та аварійного ремонту промислових прецизійних кондиціонерів в центральних серверних ПрАТ «Рівнеобленерго»
- ID: UA-2024-04-16-002851-a
- Дата створення : 16.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21306160
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування прецизійних кондиціонерів- ID: UA-2024-03-26-000335-a
- Дата створення : 26.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21118374
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування та ремонту кондиціонерів- ID: UA-2023-09-21-000163-a
- Дата створення : 21.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19038060
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування та ремонту кондиціонерів- ID: UA-2023-09-21-000141-a
- Дата створення : 21.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19038038
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -