-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт в котельні (заміна насоса ) Національного університету "Львівська По...×-
«Поточний ремонт в котельні (заміна насоса ) Національного університету "Львівська Політехніка" в корпусі №23а на вул. Колеси, 4 у м. Львові.»
- ID: UA-2026-08-31-004203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237495
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ІТП (система диспетчеризації опалення та гарячого водопостачання ) адмініс...×-
Поточний ремонт ІТП (система диспетчеризації опалення та гарячого водопостачання ) адміністративного корпусу №13 Національного університету "Львівська політехніка" за адресою : м. Львів, вул. С.Бандери,12.
- ID: UA-2026-04-23-006439-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29005864
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт котельні (із заміною розширювальних баків) в навчально-оздоровчому таборі...×-
«Поточний ремонт котельні (із заміною розширювальних баків) в навчально-оздоровчому таборі "Політехнік-2" Національного університету "Львівська політехніка" на вул. І. Франка, 49 в смт. Славське Стрийського району Львівської області"
- ID: UA-2026-04-09-005004-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28875658
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання котелень на базі котлів НИИСТУ-5 та ТВГ- ID: UA-2026-03-03-013888-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28487057
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання котелень на базі котлів Viessmann, Protherm...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання котелень на базі котлів Viessmann, Protherm, WOLF, Fondital, ВАХІ
- ID: UA-2026-03-03-012635-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28485799
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт котельні навчального корпусу № 8 Національного університету "Л...×-
"Поточний ремонт котельні навчального корпусу № 8 Національного університету "Львівська політехніка" на пл. Св. Юра, 3/4 у м. Львові "
- ID: UA-2025-12-29-003855-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27796201
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт дахової паливної навчального корпусу № 23а (видавництво) Національно...×-
"Поточний ремонт дахової паливної навчального корпусу № 23а (видавництво) Національного університету "Львівська політехніка" на вул. Колеси, 4 у м. Львові "
- ID: UA-2025-12-29-002502-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27794853
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт ІТП (система диспетчеризації опалення та гарячого водопостачання) в...×-
"Поточний ремонт ІТП (система диспетчеризації опалення та гарячого водопостачання) в гуртожитку № 11 Національного університету "Львівська політехніка" в м. Львові по вул. Лукаша, 5"
- ID: UA-2025-12-05-004341-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27415905
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт мережі теплозабезпечення гуртожитків № 12,13,14,15 тансформаторна-н...×-
"Поточний ремонт мережі теплозабезпечення гуртожитків № 12,13,14,15 тансформаторна-насосна (ЦТП-12) Національного університету "Львівська політехніка" на вул. Лазаренка, 38 в м. Львові та зовнішньої теплової мережі до ТК-806"
- ID: UA-2025-10-21-016146-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26838055
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт (ліквідація пошкодження) теплової мережі на вул. Лукаша біля гуртожи...×-
"Поточний ремонт (ліквідація пошкодження) теплової мережі на вул. Лукаша біля гуртожитку № 5 Національного університету "Львівська політехніка" по вул. Лукаша, 4 у м. Львові"
- ID: UA-2025-10-15-005639-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26760344
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт обладнання котельні навчального корпусу № 7 Національного університе...×-
"Поточний ремонт обладнання котельні навчального корпусу № 7 Національного університету "Львівська політехніка" за адресою: м. Львів, вул. С. Бандери, 55. "
- ID: UA-2025-09-22-013807-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26514176
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання котелень на базі котлів Viessmann, Protherm...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання котелень на базі котлів Viessmann, Protherm, WOLF, Fondital, ВАХІ
- ID: UA-2025-09-12-005109-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26415635
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання опалювальної (котельні) на базі газових мод...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання опалювальної (котельні) на базі газових модулів нагріву «Ювілейний»
- ID: UA-2025-09-05-001679-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26340031
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання котелень на базі котлів НИИСТУ-5 та ТВГ- ID: UA-2025-08-29-003971-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26278913
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи опалення в к. 213, 214 навчального корпусу №10 Націона...×-
Послуги з поточного ремонту системи опалення в к. 213, 214 навчального корпусу №10 Національного університету "Львівська політехніка" на вул. Устияновича, 5 в м. Львові
- ID: UA-2024-12-20-009569-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23792665
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -