-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонтування та технічного обслуговування високоточного обладнання- ID: UA-2026-05-12-011925-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29198757
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування, визначення метрологічних характеристик засобів вимірю...×-
Послуги з технічного обслуговування, визначення метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання
- ID: UA-2026-05-12-011590-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29198417
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метрологічні послуги з повірки термогігрометрів та люксметрів- ID: UA-2025-12-12-014709-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27540799
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування засобу вимірювальної техніки - Gigaherts-Optik X1-5 Optometer- ID: UA-2025-11-04-011060-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26993615
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки термогігрометрів та люксметра- ID: UA-2025-10-29-003473-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26927620
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосов...×-
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології
- ID: UA-2025-10-06-002971-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26646952
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Птоточний ремонт приладу Тайфун Р-20-2- ID: UA-2025-08-05-006059-a
- Дата створення : 05.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26053700
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення працездатності, настройка, калібровка люксметра та шумоміра- ID: UA-2025-05-22-002113-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25377067
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних ха...×-
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних характеристик вимірювальної техніки та випробувального обладнання
- ID: UA-2025-05-19-008346-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25339449
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних ха...×-
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних характеристик вимірювальної техніки та випробувального обладнання
- ID: UA-2025-05-19-008246-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25339334
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення працездатності pH-метра- ID: UA-2025-05-14-011922-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25302817
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка: Вимірювачі електромагнітних випромінювань в діапазоні частот 0,3-40 ГГц- ID: UA-2025-03-20-004505-a
- Дата створення : 20.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24771185
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування посуду мірного лабораторного- ID: UA-2024-10-04-005919-a
- Дата створення : 04.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22793143
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50433000-9 Послуги з калібруванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повірка засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2024-03-08-004812-a
- Дата створення : 08.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20968838
Державна установа "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування атомно-абсорбаційного спектомтра- модель С115М1- ID: UA-2023-12-08-010882-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19970631
Державна установа "Хмельницький центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38481979ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -