-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-27-007506-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30213555
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50412000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування випробувальних прилад...×-
ДК 021:2015 50412000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування випробувальних приладів
- ID: UA-2026-07-09-006246-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29773043
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50412000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування випробувальних приладівЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-05-22-002840-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29307639
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки лічильників газу, обчислювачів об’єму газу, датчиків тиску і темпера...×-
Послуги з повірки лічильників газу, обчислювачів об’єму газу, датчиків тиску і температури , сигналізаторів газу
- ID: UA-2026-05-15-002393-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29234103
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та повірки теплових лічильників- ID: UA-2025-06-18-008287-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25641421
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та повірки лічильників газу, обчислювачів об’єму газ...×-
Послуги з технічного обслуговування та повірки лічильників газу, обчислювачів об’єму газу, коректорів газу, сигналізаторів газу, датчиків тиску і температури
- ID: UA-2025-06-17-012030-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25630879
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Позачергова повірка промислових лічильників газу- ID: UA-2025-03-19-008164-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24760239
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50411200-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників газуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Позачергова повірка промислових лічильників газу- ID: UA-2025-03-19-008079-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24760203
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50411200-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників газуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2024-06-27-001562-a
- Дата створення : 27.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21941287
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50411000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладі...×-
ДК 021:2015 50411000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладів
- ID: UA-2024-06-18-011686-a
- Дата створення : 18.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21867533
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50411000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та повірки теплових лічильників- ID: UA-2023-06-23-002491-a
- Дата створення : 23.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18217949
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50411000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та повірки теплових лічильників- ID: UA-2023-06-20-009662-a
- Дата створення : 20.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18169412
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50411000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2023-06-12-003109-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18064223
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних прила
- ID: UA-2023-02-16-003799-a
- Дата створення : 16.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16995506
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладі
- ID: UA-2023-02-07-006855-a
- Дата створення : 07.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16883770
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -