-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2026-02-27-011247-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28456487
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2026-02-27-011171-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28456412
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2026-02-27-011042-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28456289
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2026-02-27-010937-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28456181
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2026-02-27-010797-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28456047
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2026-02-24-002801-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28404020
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2026-02-24-002480-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28403705
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2025-02-28-008472-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24579141
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2025-02-10-016207-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24379374
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2025-02-10-016117-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24379286
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2025-02-10-016074-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24379244
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2025-02-10-016003-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24379170
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2025-02-10-015939-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24379104
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2025-02-10-015753-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24378912
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації та контролю за ними з пульта цілодобового пожежного спостереження
- ID: UA-2025-02-10-015458-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24378635
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -