-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки картриджів- ID: UA-2026-08-25-011987-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189362
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2026-02-06-014334-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28221874
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2025-01-22-019290-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24140029
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з діагностики поломок і несправностей та поточного ремонту пристроїв для друку кар...×-
Послуги з діагностики поломок і несправностей та поточного ремонту пристроїв для друку карток «Toppan CP500»
- ID: UA-2024-12-03-011785-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23496253
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2024-11-06-007871-a
- Дата створення : 06.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23149587
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2024-01-24-008948-a
- Дата створення : 24.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20504710
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2023-05-18-003552-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17814801
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2023-01-31-008660-a
- Дата створення : 31.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16795451
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування БФП Xerox WC 3025 ni- ID: UA-2023-01-26-002003-a
- Дата створення : 26.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16732985
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2022-12-19-021261-a
- Дата створення : 19.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16337452
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2022-02-23-009696-a
- Дата створення : 23.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14282112
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2022-01-31-011650-b
- Дата створення : 31.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13875123
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки та регенерації картриджів- ID: UA-2021-12-21-019740-c
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13330978
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування БФП Xerox B215 (прошивка)- ID: UA-2021-11-09-002266-b
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12367892
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з діагностики поломок і несправностей та поточного ремонту пристроїв для друку кар...×-
Послуги з діагностики поломок і несправностей та поточного ремонту пристроїв для друку карток "Toppan CP500"
- ID: UA-2021-10-21-006156-b
- Дата створення : 21.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12068111
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -