-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж...×-
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення)
- ID: UA-2026-02-05-009650-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28200522
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж...×-
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення)
- ID: UA-2024-12-18-012344-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23745787
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж...×-
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення) ДК 021:2015:50230000-6: Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
- ID: UA-2024-03-15-007984-a
- Дата створення : 15.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21033276
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Героїв України, вул. Шевченка, вул. Берегова...×-
Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Героїв України, вул. Шевченка, вул. Берегова в с. Хацьки Черкаського району, Черкаської області (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
- ID: UA-2023-12-26-012691-a
- Дата створення : 26.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20254725
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж...×-
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення)
- ID: UA-2023-05-30-009237-a
- Дата створення : 30.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17938581
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення (ДК 021:2015 "Є...×-
Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
- ID: UA-2023-03-13-003784-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17215287
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж...×-
Утримання та обслуговування електромереж (поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення) ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
- ID: UA-2022-08-31-005762-a
- Дата створення : 31.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15223164
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення (ДК 021:2015 "Є...×-
Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
- ID: UA-2022-02-22-011836-b
- Дата створення : 22.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14257335
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення (ДК 021:2015 "Є...×-
Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов'язаного обладнання та супутні послуги)
- ID: UA-2022-02-15-000210-a
- Дата створення : 15.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14124023
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт та технічне обслуговування мереж вуличного освітлення- ID: UA-2021-03-19-007976-c
- Дата створення : 19.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9151933
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування вуличного освітлення с. Голов'ятине, с. Гуляйгород, с. Залевк...×-
Технічне обслуговування вуличного освітлення с. Голов'ятине, с. Гуляйгород, с. Залевки, с. Малий Бузуків Черкаської області
- ID: UA-2021-02-24-014302-b
- Дата створення : 24.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8792180
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення с. Бузуків, с. Степанки, с. Хацьки Черкаського...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення с. Бузуків, с. Степанки, с. Хацьки Черкаського району Черкаської області
- ID: UA-2021-02-15-003787-a
- Дата створення : 15.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8619131
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення с. Степанки, с. Хацьки Черкаського району Черк...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення с. Степанки, с. Хацьки Черкаського району Черкаської області
- ID: UA-2021-02-15-003366-a
- Дата створення : 15.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8617880
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення с. Степанки, с. Хацьки Черкаського району Черк...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення с. Степанки, с. Хацьки Черкаського району Черкаської області
- ID: UA-2021-02-15-003182-a
- Дата створення : 15.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8617282
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення с. Степанки, с. Хацьки Черкаського району Черк...×-
Поточний ремонт мережі вуличного освітлення с. Степанки, с. Хацьки Черкаського району Черкаської області
- ID: UA-2021-02-15-002707-a
- Дата створення : 15.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8615481
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиЗавершена -