-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 48810000-9 «Інформаційні системи» - Доступ до сервісів медичної інформаційної...×-
ДК 021:2015 48810000-9 «Інформаційні системи» - Доступ до сервісів медичної інформаційної системи у вигляді ліцензій користувача
- ID: UA-2025-12-29-008503-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27800744
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 05483316ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 48810000-9 - Інформаційні системи - надає доступ до медичної інформаційн...×-
Код ДК 021:2015 - 48810000-9 - Інформаційні системи - надає доступ до медичної інформаційної системи (МІС)
- ID: UA-2025-06-03-008078-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25491314
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 05483316ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по супроводу програмного забезпечення - комп'ютерної програми та бази даних &...×-
Послуги по супроводу програмного забезпечення - комп'ютерної програми та бази даних "Облік медичних кадрів України"
- ID: UA-2025-02-19-006917-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24478197
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 05483316ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по супроводу програмного забезпечення - комп'ютерної програми та бази даних &...×-
Послуги по супроводу програмного забезпечення - комп'ютерної програми та бази даних "Медична статистика"
- ID: UA-2025-02-19-006830-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24478100
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 05483316ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по супроводу програмного забезпечення - комп'ютерної програми та бази даних &...×-
Послуги по супроводу програмного забезпечення - комп'ютерної програми та бази даних "Медична статистика"
- ID: UA-2024-07-11-002012-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22045785
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 05483316ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по супроводу програмного забезпечення - комп'ютерної програми та бази даних &...×-
Послуги по супроводу програмного забезпечення - комп'ютерної програми та бази даних "Облік медичних кадрів України"
- ID: UA-2024-07-11-001828-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22045594
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 05483316ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інформаційні системи (Послуги доступу до сервісів Медичної інформаційної системи (МІС))- ID: UA-2021-06-18-007370-c
- Дата створення : 18.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10410176
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 05483316ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Невиключне право (ліцензія) на використання комп`ютерної програми "Simplex Med"- ID: UA-2021-04-30-004847-b
- Дата створення : 30.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9748639
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 05483316ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -