-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вул. Хіміків ( від вул. Целевича до вул. Просвіти) в м. Івано-Франківсь...×-
Капітальний ремонт вул. Хіміків ( від вул. Целевича до вул. Просвіти) в м. Івано-Франківську (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-01-007029-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253859
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з виготовлення Проекту: "Капітальний ремонт вул. Макухи в м. Івано-Фр...×-
Виконання робіт з виготовлення Проекту: "Капітальний ремонт вул. Макухи в м. Івано-Франківську"
- ID: UA-2026-08-03-001205-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29969706
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з виготовлення Проекту: "Капітальний ремонт вул. Вірастюка в м. Івано...×-
Виконання робіт з виготовлення Проекту: "Капітальний ремонт вул. Вірастюка в м. Івано-Франківську"
- ID: UA-2026-08-03-000800-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29969287
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по розробці проектно-кошторисної документації на стадії "Робочий Проект"...×-
Роботи по розробці проектно-кошторисної документації на стадії "Робочий Проект" по об'єкту: "Капітальний ремонт гідроізоляції зовнішніх стін ЗДО №32 "Солов'ятко" за адресою: вул. Тополина, 21А Івано-Франківської МТГ"
- ID: UA-2026-07-29-009866-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29945069
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з проведення експертизи проекту : "Капітальний ремонт вулиці Надрічно...×-
Виконання робіт з проведення експертизи проекту : "Капітальний ремонт вулиці Надрічної (стара частина) в м. Івано-Франківську. Коригування"
- ID: UA-2026-07-06-002765-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29734903
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання інженерно-геологічних робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт вулиці Мак...×-
Виконання інженерно-геологічних робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт вулиці Макуха в м. Івано-Франківську"
- ID: UA-2026-06-29-007903-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29678664
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по розробці проектно-кошторисної документації на стадії "Робочий прое...×-
Виконання робіт по розробці проектно-кошторисної документації на стадії "Робочий проект" по об'єкту: "Капітальний ремонт вулиці Надрічної ( стара частина) в м. Івано-Франківську. Коригування"
- ID: UA-2026-04-14-003758-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28906412
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по розробці проектно-кошторисної документації на стадії "Робочий Прое...×-
Виконання робіт по розробці проектно-кошторисної документації на стадії "Робочий Проект" по об'єкту : "Капітальний ремонт даху ( блоку молодших класів) Ліцею №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради на вул. Гетьмана Мазепи, 90 в м. Івано-Франківську (IV частина)"
- ID: UA-2026-03-27-005798-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28750933
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації на стадії "Робочий проєкт" по об'...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації на стадії "Робочий проєкт" по об'єкту: "Капітальний ремонт системи опалення приміщень управління капітального будівництва на вул. Незалежності, 6 в м. Івано-Франківську"
- ID: UA-2025-09-09-004783-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26371309
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по розробці ( проектуванню та виготовленню) проектно-кошторисної документації ( дал...×-
Роботи по розробці ( проектуванню та виготовленню) проектно-кошторисної документації ( далі ПКД) на стадії " Робочий проект" по об'єкту " Капітальний ремонт мостового переходу через річку Горохолина по вул. Гончара в с. Чукалівка Івано-Франківської МТГ"
- ID: UA-2025-03-13-013899-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24708726
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вул. Хіміків (від вул. Целевича до вул. Просвіти) в м. Івано-Франківськ...×-
Капітальний ремонт вул. Хіміків (від вул. Целевича до вул. Просвіти) в м. Івано-Франківську
- ID: UA-2024-10-03-013167-a
- Дата створення : 03.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22786455
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення навчальних корпусів А, А1 Хриплинська гімназія Івано-Ф...×-
Капітальний ремонт системи опалення навчальних корпусів А, А1 Хриплинська гімназія Івано-Франківської міської ради за адресою с. Хриплин, вул. Героїв УПА, 2
- ID: UA-2023-10-10-013654-a
- Дата створення : 10.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19237462
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Тисменичанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Їжачок&qu...×-
Капітальний ремонт Тисменичанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Їжачок" Івано-Франківської міської ради
- ID: UA-2023-10-09-004467-a
- Дата створення : 09.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19213752
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи по об'єкту "Ремонт приміщень Центрального народного дому на вул...×-
Додаткові роботи по об'єкту "Ремонт приміщень Центрального народного дому на вулиці Тараса Шевченка, 1 в м. Івано-Франківську (ремонтно-реставраційні роботи). Коригування"
- ID: UA-2023-09-21-001074-a
- Дата створення : 21.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19038969
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт адмінприміщення в с. Березівка по вул. Шевченка, 30 Івано-Франківської...×-
Капітальний ремонт адмінприміщення в с. Березівка по вул. Шевченка, 30 Івано-Франківської МТГ
- ID: UA-2023-09-07-004178-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18892870
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05397574ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -