-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка від буд. №53 до буд. №53-а в с. Га...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка від буд. №53 до буд. №53-а в с. Гадзинка Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-09-01-010049-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256872
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Садова в с. Глибочиця Житомирського району...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Садова в с. Глибочиця Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-09-01-008106-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254943
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття пров. Садовий в с. Глибочиця Житомирського району Ж...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття пров. Садовий в с. Глибочиця Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-09-01-006264-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253094
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Мазепи від буд. №20 до буд. №22-А в с...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Мазепи від буд. №20 до буд. №22-А в с. Левків Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-010689-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243956
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Світла від буд. №13 до буд. №18-А в с. Клітчин...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Світла від буд. №13 до буд. №18-А в с. Клітчин Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-008171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241440
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Перемоги в с. Гадзинка Житомирського району...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Перемоги в с. Гадзинка Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-08-28-009333-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228748
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (благоустрій) Алеї пам’яті Захисників по вул. Житомирська, 33 в с. Кмит...×-
Капітальний ремонт (благоустрій) Алеї пам’яті Захисників по вул. Житомирська, 33 в с. Кмитів Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-08-13-012838-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082771
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Житомирська від буд. №73 до автомобільної доро...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Житомирська від буд. №73 до автомобільної дороги Житомир-Левків в с. Клітчин Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-08-13-011591-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081520
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища в с. Руденька Житомирського району Жит...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища в с. Руденька Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-07-31-004720-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29962725
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тетерівська від буд. №130-А до буд. №89 в с. Л...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тетерівська від буд. №130-А до буд. №89 в с. Левків Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-07-22-007276-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29881199
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Зарічна від буд. №15 до буд. №18 та від буд...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Зарічна від буд. №15 до буд. №18 та від буд. №45 до буд. №68 в с. Малі Кошарища Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-07-21-005367-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29866958
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна на ділянках від буд. №1-а до вул...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна на ділянках від буд. №1-а до вул. Східна буд. №49; від вул. Центральна буд.15-а до вул. Миру буд. №11-а; від буд. №27-а до буд. №37; від буд. №7 до буд. №8-а в с. Студениця Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-07-20-008222-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858286
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Житомирська від буд. №73 до автомобільної доро...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Житомирська від буд. №73 до автомобільної дороги Житомир-Левків в с. Клітчин Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-06-26-008641-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29666229
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Франка від буд. №16 до вул. Міцкевича...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Франка від буд. №16 до вул. Міцкевича в с. Березина Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-06-26-005170-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29662764
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тетерівська від буд. №130-А до буд. №89 в с. Л...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тетерівська від буд. №130-А до буд. №89 в с. Левків Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-06-25-011685-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655549
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися