-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт димової труби Морочненського ліцею Зарічненської селищної ради Варасько...×-
«Поточний ремонт димової труби Морочненського ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області»
- ID: UA-2022-11-04-007578-a
- Дата створення : 04.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15772302
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Поточні будівельні роботи: «Поточний ремонт димової труби Зарічненського ліцею №2 Зарічнен...×-
Поточні будівельні роботи: «Поточний ремонт димової труби Зарічненського ліцею №2 Зарічненської селищної ради Рівненської області"
- ID: UA-2022-10-13-003993-a
- Дата створення : 13.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15568574
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт другого корпусу Перекальської гімназії Зарічненської селищної ради» К...×-
«Капітальний ремонт другого корпусу Перекальської гімназії Зарічненської селищної ради» Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2022-02-18-012971-b
- Дата створення : 18.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14211981
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт та демонтаж труби Зарічненської гімназії»- ID: UA-2021-11-17-012897-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12539816
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт та демонтаж труби Борівського ліцею- ID: UA-2021-11-17-010934-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12536427
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини коридору у Зарічненському ліцеї №2 Зарічненської селищної рад...×-
«Капітальний ремонт частини коридору у Зарічненському ліцеї №2 Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)»
- ID: UA-2021-11-09-005930-b
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12372520
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт санвузлів для початкових класів в Борівській ЗОШ І-ІІІ ст., в с. Боро...×-
«Капітальний ремонт санвузлів для початкових класів в Борівській ЗОШ І-ІІІ ст., в с. Борова, вул. Шкільна,1, Зарічненського району, Рівненської області» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2021-08-11-010855-a
- Дата створення : 11.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11073877
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Заміна вікон у Бутівській гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненськ...×-
Заміна вікон у Бутівській гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2021-08-10-010606-a
- Дата створення : 10.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11051130
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт підлоги у Острівській гімназії Зарічненської селищної ради Вараського...×-
Капітальний ремонт підлоги у Острівській гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області (ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013)
- ID: UA-2021-08-05-010428-a
- Дата створення : 05.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10994217
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі на ЗТП Зарічненського ліцею №1 (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)- ID: UA-2021-08-02-007135-b
- Дата створення : 02.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10934713
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт огорожі в Кухітсько-Вільській гімназії Зарічненської селищної ради Ва...×-
«Капітальний ремонт огорожі в Кухітсько-Вільській гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)ДК 021:2015: Інші завершальні будівельні роботи - 45450000-6
- ID: UA-2021-08-02-002709-b
- Дата створення : 02.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10928535
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт їдальні Борівського ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району...×-
Капітальний ремонт їдальні Борівського ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2021-07-30-006009-b
- Дата створення : 30.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10919853
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт підлоги та заміна дверей в Вичівському ліцеї» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)- ID: UA-2021-07-30-002944-b
- Дата створення : 30.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10915536
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Улаштування твердопаливного котла в Новорічицькій гімназії Зарічненської селищної ради Вар...×-
Улаштування твердопаливного котла в Новорічицькій гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2021-07-29-010048-b
- Дата створення : 29.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10910901
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Заміна вікон у Бутівській гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненськ...×-
Заміна вікон у Бутівській гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2021-07-29-009807-b
- Дата створення : 29.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10910547
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -