-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Відновлення елементів благоустрою спортивної інфраструктури частини територіі парку Трудов...×-
Відновлення елементів благоустрою спортивної інфраструктури частини територіі парку Трудової слави навпроти будинку №19 по вул. Південноукраїнська (капітальний ремонт) в місті Запоріжжя
- ID: UA-2022-01-26-007130-c
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13797812
КЗ "Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Олімп" ЗОР ЄДРПОУ: 43568108ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Відновлення елементів благоустрою спортивної інфраструктури західної частини парку Трудово...×-
Відновлення елементів благоустрою спортивної інфраструктури західної частини парку Трудової слави навпроти будинку №8 по вул. Паркова (капітальний ремонт) в місті Запоріжжя
- ID: UA-2022-01-26-003009-a
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13797569
КЗ "Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Олімп" ЗОР ЄДРПОУ: 43568108ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -