-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандусів адміністративної будівлі за адре...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандусів адміністративної будівлі за адресою: проспект Червоної Калини, 29
- ID: UA-2025-09-15-006340-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26431515
Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 42728560ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення адміністративної будівлі за адресою: проспект Червоної Калин...×-
Капітальний ремонт приміщення адміністративної будівлі за адресою: проспект Червоної Калини, 29
- ID: UA-2025-09-15-006183-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26431365
Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 42728560ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання проєктних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщення адміністративної буді...×-
Виконання проєктних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщення адміністративної будівлі за адресою: проспект Червоної Калини, 29»
- ID: UA-2025-08-29-007901-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26282807
Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 42728560ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання проєктних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням па...×-
Виконання проєктних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандусів адміністративної будівлі за адресою: проспект Червоної Калини, 29»
- ID: UA-2025-08-29-007674-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26282581
Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 42728560ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення для створення територіального підрозділу ЦНАП за адресою про...×-
Капітальний ремонт приміщення для створення територіального підрозділу ЦНАП за адресою проспект Червоної Калини, 15
- ID: UA-2023-08-25-000760-a
- Дата створення : 25.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18774115
Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 42728560ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення кошторисної документації та проведення її експертизи з метою подальшого провед...×-
Розроблення кошторисної документації та проведення її експертизи з метою подальшого проведення капітального ремонту приміщення для створення територіального підрозділу ЦНАП за адресою проспект Червоної Калини, 15 (С-3) по об’єкту «Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації»
- ID: UA-2023-05-26-007192-a
- Дата створення : 26.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17907898
Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 42728560ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту приміщення (завершальні будівельні роботи)- ID: UA-2021-07-02-001320-b
- Дата створення : 02.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10557128
Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 42728560ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення (завершальні будівельні роботи)- ID: UA-2020-08-03-002692-c
- Дата створення : 03.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5782861
Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 42728560ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -