-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з ремонту і після ремонтного випробування силового трансформатора ТМ 1000 кВА інв....×-
Роботи з ремонту і після ремонтного випробування силового трансформатора ТМ 1000 кВА інв. № 32744 м.Добропілля вул.Першотравнева, 56
- ID: UA-2023-10-11-008806-a
- Дата створення : 11.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19247922
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт трубної частини (труба Д51*2,5мм) котла №5 ДКВР13/10 інв №3276 котельні №1 вул. Пер...×-
Ремонт трубної частини (труба Д51*2,5мм) котла №5 ДКВР13/10 інв №3276 котельні №1 вул. Першотравнева, 56, м. Добропілля
- ID: UA-2023-09-05-009365-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18867618
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по Ремонту котла №1 КЕ 25/14 інв. №1 котельні №3 м.Добропілля, вул. Першотравнева,...×-
Роботи по Ремонту котла №1 КЕ 25/14 інв. №1 котельні №3 м.Добропілля, вул. Першотравнева, 40б
- ID: UA-2023-08-28-003368-a
- Дата створення : 28.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18789342
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по об'єкту "Капітальний ремонт котла №4 КЕ25/14 інв.№010000111193/0000 ко...×-
Роботи по об'єкту "Капітальний ремонт котла №4 КЕ25/14 інв.№010000111193/0000 котельні №3 м.Добропілля,вул.Першотравнева,40б"
- ID: UA-2023-03-07-011623-a
- Дата створення : 07.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17178546
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт котла №4 ДКВР10/13 інв. №32718 котельні №1 м. Добропілля, вул. Першотра...×-
Капітальний ремонт котла №4 ДКВР10/13 інв. №32718 котельні №1 м. Добропілля, вул. Першотравнева, 56 (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2021-05-21-002552-b
- Дата створення : 21.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9981048
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт котла №2 КЕ25 / 14 інв. №6002 котельні №3 м. Добропілля, вул. Першотрав...×-
Капітальний ремонт котла №2 КЕ25 / 14 інв. №6002 котельні №3 м. Добропілля, вул. Першотравнева, 40б (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2021-02-26-007246-a
- Дата створення : 26.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8828713
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт котла №4 ДКВР10/13 інв. №32718 котельні №1 м. Добропілля, вул. Першотра...×-
Капітальний ремонт котла №4 ДКВР10/13 інв. №32718 котельні №1 м. Добропілля, вул. Першотравнева, 56 (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2021-02-19-011994-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8715817
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт котла №2 КЕ25 / 14 інв. №6002 котельні №3 м. Добропілля, вул. Першотрав...×-
Капітальний ремонт котла №2 КЕ25 / 14 інв. №6002 котельні №3 м. Добропілля, вул. Першотравнева, 40б (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)
- ID: UA-2020-07-21-007245-b
- Дата створення : 21.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5662592
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
капітальний ремонт внутришньо-котельного технологичного трубопроводу- ID: UA-2018-08-29-000091-a
- Дата створення : 29.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2316831
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт теплових мереж котельні №4 смт. Новодонецьке на ділянці ТК1-ТК3,вул. Со...×-
Капітальний ремонт теплових мереж котельні №4 смт. Новодонецьке на ділянці ТК1-ТК3,вул. Соборна
- ID: UA-2018-07-26-000838-b
- Дата створення : 26.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2215842
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт котельної №2 м.Добропілля- ID: UA-2017-10-31-000343-a
- Дата створення : 31.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1274550
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт котельної №1 смт.Новодонецьке- ID: UA-2017-09-13-000857-c
- Дата створення : 13.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1135035
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт котельної №18 м.Білозерське- ID: UA-2017-09-13-000829-c
- Дата створення : 13.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1134977
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт котельної №3 м.Білозерське- ID: UA-2017-09-13-000783-c
- Дата створення : 13.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1134944
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт котельної №1 м.Білозерське- ID: UA-2017-09-13-000738-c
- Дата створення : 13.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1134885
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРО" ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40507613ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -