-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція з влаштуванням гідроізоляції очисних споруд стаціонару Шполянської центральн...×-
Реконструкція з влаштуванням гідроізоляції очисних споруд стаціонару Шполянської центральної районної лікарні імені братів М. С. і О. С. Коломійченків по вул. Амосова, 10 в м. Шпола Черкаської області
- ID: UA-2026-08-14-008241-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30091700
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція Паланського ліцею Паланської сільської ради Уманського району Черкаської обл...×-
Реконструкція Паланського ліцею Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області по вул. Грушевського, 5, с. Паланка, Уманський район, Черкаська область, пошкодженого внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією Російської Федерації
- ID: UA-2026-08-13-000874-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30070824
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція з влаштуванням гідроізоляції очисних споруд стаціонару Шполянської центральн...×-
Реконструкція з влаштуванням гідроізоляції очисних споруд стаціонару Шполянської центральної районної лікарні імені братів М. С. і О. С. Коломійченків по вул. Амосова, 10 в м. Шпола Черкаської області
- ID: UA-2026-05-06-004978-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29131896
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція Паланського ліцею Паланської сільської ради Уманського району Черкаської обл...×-
Реконструкція Паланського ліцею Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області по вул. Грушевського, 5, с. Паланка, Уманський район, Черкаська область, пошкодженого внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією Російської Федерації
- ID: UA-2026-05-04-008442-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29105991
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція з влаштуванням гідроізоляції очисних споруд стаціонару Шполянської центральн...×-
Реконструкція з влаштуванням гідроізоляції очисних споруд стаціонару Шполянської центральної районної лікарні імені братів М. С. і О. С. Коломійченків по вул. Амосова, 10 в м. Шпола Черкаської області
- ID: UA-2026-04-20-011117-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28968270
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капiтальний ремонт адміністративної будівлі за адресою: вул. Івана Мазепи, 5Б, м. Кам’янка...×-
Капiтальний ремонт адміністративної будівлі за адресою: вул. Івана Мазепи, 5Б, м. Кам’янка, Черкаського району, Черкаської області
- ID: UA-2025-12-25-009516-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27765452
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція будівлі КНП „Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Черкась...×-
Реконструкція будівлі КНП „Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Черкаської обласної ради“ по вул. Дахнівська Січ, 1 в м. Черкаси (окремих приміщень першого поверху та четвертий поверх)
- ID: UA-2025-12-24-018267-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27753707
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капiтальний ремонт семиповерхового і триповерхового корпусів та переходу між ними КНП „Чер...×-
Капiтальний ремонт семиповерхового і триповерхового корпусів та переходу між ними КНП „Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради“ по вул. Менделєєва, 3 в м. Черкаси. ІІ черга
- ID: UA-2025-12-24-013832-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27749317
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт плоскої покрівлі та балконів будівлі літ. «А-4» Комунального некомерцій...×-
Капітальний ремонт плоскої покрівлі та балконів будівлі літ. «А-4» Комунального некомерційного підприємства «Кам’янська багатопрофільна лікарня» Кам’янської міської ради по вул. Покровській, 90 м. Кам’янка Черкаського району Черкаської області
- ID: UA-2025-12-17-012785-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27615784
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція з влаштуванням гідроізоляції очисних споруд стаціонару Шполянської центральн...×-
Реконструкція з влаштуванням гідроізоляції очисних споруд стаціонару Шполянської центральної районної лікарні імені братів М. С. і О. С. Коломійченків по вул. Амосова, 10 в м. Шпола Черкаської області
- ID: UA-2025-09-19-010013-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26495832
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція будівлі приймального відділення з підвалом (літ S-І) під корпус № 2 Черкаськ...×-
Реконструкція будівлі приймального відділення з підвалом (літ S-І) під корпус № 2 Черкаського обласного кардіологічного центру по вул. Мечникова, 25 в м. Черкаси
- ID: UA-2025-08-26-002244-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26238434
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція Паланського ліцею Паланської сільської ради Уманського району Черкаської обл...×-
Реконструкція Паланського ліцею Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області по вул. Грушевського, 5, с. Паланка, Уманський район, Черкаська область, пошкодженого внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією Російської Федерації
- ID: UA-2025-08-25-007436-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26230289
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Іваньківського ліцею Іваньківської сільської ради...×-
Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Іваньківського ліцею Іваньківської сільської ради Черкаської області, вул. Ігоря Щербини, 6, с. Іваньки, Уманський район, Черкаська область
- ID: UA-2025-07-30-005058-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26009120
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень та сховища № 89047 КНП „Черкаської обласної психіатричної лік...×-
Капітальний ремонт приміщень та сховища № 89047 КНП „Черкаської обласної психіатричної лікарні Черкаської обласної ради“, пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації“, за адресою вул. Павлова, буд. 46, м. Сміла, Черкаської області
- ID: UA-2025-07-17-002017-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25900797
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Захисників України, 25...×-
Реконструкція багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Захисників України, 25 м. Умань Черкаської області
- ID: UA-2025-07-02-006443-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25771646
Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40422357ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -