-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт коридору і окремих кабінетів 1-го поверху амбулаторії №7 по вул. Авраме...×-
Капітальний ремонт коридору і окремих кабінетів 1-го поверху амбулаторії №7 по вул. Авраменка, 14А міста Запоріжжя КНП «Лівобережний ЦПМСД №2» ЗМР
- ID: UA-2026-07-08-002536-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29757252
Комунальне некомерційне підприємство «Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з облаштуванням дружнього простору до дитини в приміщеннях 1,31,33,34,35 б...×-
Поточний ремонт з облаштуванням дружнього простору до дитини в приміщеннях 1,31,33,34,35 будівлі Комунального некомерційного підприємства «Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменка, 14а (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-12-29-000952-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27793330
Комунальне некомерційне підприємство «Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з облаштуванням дружнього простору до дитини в приміщеннях 1,31,33,34,35...×-
Поточний ремонт з облаштуванням дружнього простору до дитини в приміщеннях 1,31,33,34,35 будівлі Комунального некомерційного підприємства «Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменка, 14а (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-12-16-009961-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27586675
Комунальне некомерційне підприємство «Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт санітарного вузла з доступністю для людей з обмеженими фізичними можливост...×-
Поточний ремонт санітарного вузла з доступністю для людей з обмеженими фізичними можливостями (МГН) будівлі КНП "Лівобережний ЦПМСД № 2" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Історична, б. 65
- ID: UA-2025-08-06-004437-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26064748
Комунальне некомерційне підприємство «Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини першого поверху (приміщень 4, 6-11, 29-32) будівлі КНП «Лівобережн...×-
Поточний ремонт частини першого поверху (приміщень 4, 6-11, 29-32) будівлі КНП «Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №2» ЗМР розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Історична, б. 65 (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-06-11-002521-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25567234
Комунальне некомерційне підприємство «Лівобережний центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини вимощення будівлі КНП “ЦПМСД №2”, розташованої за адресою: м. Зап...×-
Поточний ремонт частини вимощення будівлі КНП “ЦПМСД №2”, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменка, будинок 4 (ДБН А.2.2.-3:2014, ДК 021:2015 – 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-01-15-003071-a
- Дата створення : 15.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24025489
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт сходів будівлі КНП “ЦПМСД №2”, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул...×-
Поточний ремонт сходів будівлі КНП “ЦПМСД №2”, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перспективна, будинок 35А (ДБН А.2.2.-3:2014, ДК 021:2015 – 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-01-15-002806-a
- Дата створення : 15.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24025229
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт туалету першого поверху будівлі Комунального некомерційного підприємства «...×-
Поточний ремонт туалету першого поверху будівлі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» за адресою:м. Запоріжжя, вул. Брюллова, буд.6, за кодом ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2024-10-25-008504-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23027495
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ганку з встановленням навісу будівлі КНП "ЦПМСД № 2", розташован...×-
Поточний ремонт ганку з встановленням навісу будівлі КНП "ЦПМСД № 2", розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменка, будинок 4 (ДБН А.2.2.-3:2014, ДК 021:2015 – 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2024-10-11-007916-a
- Дата створення : 11.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22865815
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт приміщення реєстратури будівлі Комунального некомерційного підпр...×-
Аварійний поточний ремонт приміщення реєстратури будівлі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменка, буд.4 (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2024-06-28-005785-a
- Дата створення : 28.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21956317
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт санітарних приміщень № 124, 125 будівлі Комунального некомерційного підпри...×-
Поточний ремонт санітарних приміщень № 124, 125 будівлі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменко, буд.4 (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, ДБН А.2.2.-3:2014)
- ID: UA-2023-11-24-002474-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19766417
Комунальне некомерційне підприємство "ЦПМСД №2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення частини фундаменту будівлі КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2”...×-
Відновлення частини фундаменту будівлі КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2”, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменка, будинок 4 (ДБН А.2.2.-3:2014, ДК 021:2015 – 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-08-22-010806-a
- Дата створення : 22.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18747018
Комунальне некомерційне підприємство "ЦПМСД №2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення для кол-центру КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги...×-
Поточний ремонт приміщення для кол-центру КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2”, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменка, будинок 14 а (ДБН А.2.2.-3:2014, ДК 021:2015 – 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-07-26-009074-a
- Дата створення : 26.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18510136
Комунальне некомерційне підприємство "ЦПМСД №2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини вимощення будівлі КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги...×-
Поточний ремонт частини вимощення будівлі КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2”, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменка, будинок 4 (ДБН А.2.2.-3:2014, ДК 021:2015 – 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-07-05-008216-a
- Дата створення : 05.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18320511
Комунальне некомерційне підприємство "ЦПМСД №2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ганку з встановленням навісу будівлі КНП “Центр первинної медико-санітарно...×-
Поточний ремонт ганку з встановленням навісу будівлі КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2”, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Авраменка, будинок 4 (ДБН А.2.2.-3:2014) за кодом ДК 021:2015 – 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2023-04-21-003131-a
- Дата створення : 21.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17549828
Комунальне некомерційне підприємство "ЦПМСД №2" ЄДРПОУ: 38783657ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -