-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи. Будівельно-монтажні роботи для реконструкці...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи. Будівельно-монтажні роботи для реконструкції системи газопостачання котельні з впровадженням когенераційної електростанції за адресою: Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський район, с. Мукша Китайгородська, вул. Князів Коріатовичів, 56
- ID: UA-2024-03-25-002683-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21108330
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Реконструкція системи знезараження води на в...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Реконструкція системи знезараження води на водопровідній насосній станції (ВНС-4) по вул. Біланівська набережна, 61а, в м. Кам’янці-Подільському Хмельницької області (монтажні та пусконалагоджувальні роботи)
- ID: UA-2024-03-05-002849-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20924800
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Реконструкція системи виробництва гіпохлорит...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Реконструкція системи виробництва гіпохлориту натрію на водопровідній насосній станції (ВНС-3) по вул. Миколи Гордійчука,11а в м.Кам’янець-Подільський Хмельницької області (монтажні та пусконалагоджувальні роботи)
- ID: UA-2024-03-05-002703-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20924615
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Реконструкція системи виробництва гіпохлорит...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Реконструкція системи виробництва гіпохлориту натрію на водопровідній насосній станції (ВНС-2) по вул. Майській, 117, в с.Мукша Китайгородська Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (монтажні та пусконалагоджувальні роботи)
- ID: UA-2024-03-05-002594-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20924523
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Реконструкція системи виробництва гіпохлорит...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Реконструкція системи виробництва гіпохлориту натрію на водопровідній насосній станції (ВНС-1) по вул. Смотрицькій, 3 в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області (монтажні та пусконалагоджувальні роботи)
- ID: UA-2024-03-05-002475-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20924368
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи. Послуга з футерування єм...×-
«Код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи. Послуга з футерування ємності для зберігання рідкого коагулянту »
- ID: UA-2023-09-14-002644-a
- Дата створення : 14.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18965336
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Технічне переоснащення котла...×-
ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Технічне переоснащення котла КВГМ-20 ст. № 6 з заміною конвективної частини в котельні по вул. Миколи Гордійчука, 2 в м. Кам'янець-Подільський Хмельницькій області)
- ID: UA-2022-09-13-011497-a
- Дата створення : 13.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15325506
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 433 дні назад
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт покрівлі...×-
ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт покрівлі відстійників водоочисної станції по вул. Дністровська, 1 в с. Панівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області)
- ID: UA-2022-09-07-009926-a
- Дата створення : 07.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15278239
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Заміна конвективної частини...×-
ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Заміна конвективної частини та стельового екрана котла ТВГ-8м ст.№ 2 в котельні по вул. Тімірязєва, 123 в м. Кам'янець-Подільський)
- ID: UA-2022-06-14-005709-a
- Дата створення : 14.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14744750
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК) 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Заміна фронтового екрана ко...×-
ДК) 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Заміна фронтового екрана котла ДКВр-10/13 ст.№2 в котельні по вул. М.Гордійчука, 2 в м. Кам’янець-Подільський
- ID: UA-2022-06-13-005181-a
- Дата створення : 13.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14737524
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Заміна стельового екрана кот...×-
ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Заміна стельового екрана котла ТВГ-8м ст.№1 в котельні по вул. Тімірязєва, 123 в м. Кам’янець-Подільський)
- ID: UA-2022-06-07-003734-a
- Дата створення : 07.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14714102
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Ремонт в...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Ремонт водогрійного котла ТВГ-8м ст.№ 1 з заміною конвективної частини в котельні по вул. Тімірязєва, 123)
- ID: UA-2021-08-11-001524-c
- Дата створення : 11.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11065348
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Ремонт в...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Ремонт водогрійного котла ТВГ-8м ст.№ 1 з заміною конвективної частини в котельні по вул. Тімірязєва, 123)
- ID: UA-2021-07-28-001141-c
- Дата створення : 28.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10889475
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи" (Капітальний ремонт...×-
ДК 021:2015 "45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи" (Капітальний ремонт когенераційної установки ДвГ2А-500 №33 по вул. М.Гордійчука, 2 в м. Кам'янець-Подільський (Додаткові роботи))
- ID: UA-2020-05-20-000284-b
- Дата створення : 20.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5034450
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Ремонт кабінетів в адміністрати...×-
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Ремонт кабінетів в адміністративній будівлі КП "Міськтепловоденергія" по вул. Тімірязєва, 123)
- ID: UA-2020-04-17-000701-c
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4863263
КП "Міськтепловоденергія" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -