-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп населення першого поверху будинку театру ляльок за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 15
- ID: UA-2026-08-24-007362-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30173936
Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп населення першого поверху адміністративної будівлі (літ. А-5) за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. Словацького, 1
- ID: UA-2026-08-24-006999-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30173579
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу для маломобільних груп населення п...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу для маломобільних груп населення першого поверху адміністративного будинку літ. «А-6» за адресою: м. Рівне, Просвіти Майдан, буд. 1
- ID: UA-2026-08-18-010469-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30120319
Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт харчоблоку ОЗ ЗСО «Степанський ліцей» Степанської селищної ради по вули...×-
Капітальний ремонт харчоблоку ОЗ ЗСО «Степанський ліцей» Степанської селищної ради по вулиці Дорошенка, 82 у сщ. Степань Сарненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-07-28-011233-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933785
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 14 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Реконструкція приймального відділення під відділення екстреної (невідкладної) медичної доп...×-
Реконструкція приймального відділення під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги будівлі головного корпусу (літ. А-ІІІ) КНП «Дубенська міська лікарня» Дубенської міської ради за адресою: вул. Львівська, 73, м. Дубно, Рівненська область
- ID: UA-2026-07-06-009627-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29741726
Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяКваліфікаціявід початку періоду пройшло 11 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт харчоблоку ОЗ ЗСО «Степанський ліцей» Степанської селищної ради по вули...×-
Капітальний ремонт харчоблоку ОЗ ЗСО «Степанський ліцей» Степанської селищної ради по вулиці Дорошенка, 82 у сщ. Степань Сарненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-06-22-010090-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29611732
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт кардіологічного корпусу комунального підприємства Рівненська обласна кл...×-
Капітальний ремонт кардіологічного корпусу комунального підприємства Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка Рівненської обласної ради за адресою: Рівненська область м. Рівне, вул. Київська, 78-г (заходи з енергозбереження)
- ID: UA-2025-12-10-009772-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27487902
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Реконструкція лікарняного корпусу № 1 (урологічне відділення) під центр реабілітації КНП «...×-
Реконструкція лікарняного корпусу № 1 (урологічне відділення) під центр реабілітації КНП «Дубенська міська лікарня» Дубенської міської ради за адресою: вул. Львівська, 73, м. Дубно, Рівненська область
- ID: UA-2025-11-21-015521-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27225866
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу для маломобільних груп населення п...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу для маломобільних груп населення першого поверху адміністративного будинку літ. «А-6» за адресою: м. Рівне, Просвіти Майдан, буд. 1
- ID: UA-2025-11-20-014049-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27205774
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп населення першого поверху адміністративної будівлі (літ. А-5) за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. Словацького, 1
- ID: UA-2025-11-12-003104-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27088456
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп населення першого поверху будинку театру ляльок за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 15
- ID: UA-2025-11-03-011181-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26978164
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт сходів на території комунального закладу «Рівненський обласний академіч...×-
Капітальний ремонт сходів на території комунального закладу «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» Рівненської обласної ради (зі сторони вулиць Пересопницька та Гетьмана Сагайдачного) за адресою: м. Рівне, площа Театральна, 1
- ID: UA-2025-10-31-005282-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26959093
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з улаштуванням пандусу та санвузла для маломобільних груп населення першого поверху адміністративної будівлі (літ. А-5) за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. Словацького, 1
- ID: UA-2025-10-24-007225-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26880268
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандуса та санвузла для маломобільних гру...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандуса та санвузла для маломобільних груп населення першого поверху адмінприміщення (спорткомплекс) за адресою: Рівненська область, м. Рівне, вул. Поштова, 5
- ID: UA-2025-10-20-011325-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26817059
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Реконструкція лікарняного корпусу № 1 (урологічне відділення) під центр реабілітації КНП «...×-
Реконструкція лікарняного корпусу № 1 (урологічне відділення) під центр реабілітації КНП «Дубенська міська лікарня» Дубенської міської ради за адресою: вул. Львівська, 73, м. Дубно, Рівненська область
- ID: UA-2025-09-26-009487-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26573014
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -