-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція тротуару та пішохідних доріжок по вул.Шевченка в смт.Дубляни Самбірського ра...×-
Реконструкція тротуару та пішохідних доріжок по вул.Шевченка в смт.Дубляни Самбірського району Львівської області (корегування)
- ID: UA-2020-12-28-000882-a
- Дата створення : 28.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8022346
Дублянська селищна рада ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт стадіону з влаштуванням бігових доріжок та футбольного поля з натуральн...×-
Капітальний ремонт стадіону з влаштуванням бігових доріжок та футбольного поля з натуральної трави в смт.Дубляни,Самбірського району,Львівської області.Коригування.
- ID: UA-2020-12-16-008882-c
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7789480
Дублянська селищна рада ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт стадіону по вул. Шевченка в смт. Дубляни Самбірського району Львівської...×-
Капітальний ремонт стадіону по вул. Шевченка в смт. Дубляни Самбірського району Львівської області (за кодом ДК 021:2015 (CPV) – 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2020-10-15-004584-c
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6715182
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в смт.Дубляни...×-
Реконструкція вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в смт.Дубляни Самбірського району Львівської області (код за ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція
- ID: UA-2020-08-03-004380-c
- Дата створення : 03.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5788167
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення кошторисної документації- ID: UA-2020-05-06-002549-a
- Дата створення : 06.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4949084
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об’єктом "Капітальний ремонт котельні Дублянського ЗДО "Рано...×-
Технічний нагляд за об’єктом "Капітальний ремонт котельні Дублянського ЗДО "Ранок" на вул.Молодіжна, 7а, в смт.Дубляни, Самбірського району, Львівської області"
- ID: UA-2020-05-04-001591-a
- Дата створення : 04.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4931800
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об’єктом "Благоустрій території площі Пам’яті та встановлення пам...×-
Технічний нагляд за об’єктом "Благоустрій території площі Пам’яті та встановлення пам’ятного знаку воїнам АТО по вул.Шевченка в смт.Дубляни Самбірського району Львівської області"
- ID: UA-2020-05-04-000571-a
- Дата створення : 04.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4928943
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Народного дому в смт. Дубляни ІІ по вул.І.Франка, 58 Самбірського район...×-
Капітальний ремонт Народного дому в смт. Дубляни ІІ по вул.І.Франка, 58 Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2020-04-13-002843-a
- Дата створення : 13.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4812393
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Народного дому в смт.Дубляни 1 по вул.Шевченка, 29 Самбірського району...×-
Капітальний ремонт Народного дому в смт.Дубляни 1 по вул.Шевченка, 29 Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2020-04-10-002382-a
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4800775
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Народного дому в селі Мала Озимина Самбірського району Львівської облас...×-
Капітальний ремонт Народного дому в селі Мала Озимина Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2020-04-10-002124-a
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4800024
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Народного дому в селі Велика Озимина Самбірського району Львівської обл...×-
Капітальний ремонт Народного дому в селі Велика Озимина Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2020-04-10-002770-b
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4799755
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в смт.Дубляни...×-
Реконструкція вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в смт.Дубляни Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2020-04-10-000985-c
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4799381
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт котельні Дублянського ЗДО "Ранок" на вул.Молодіжна, 7а в смт....×-
Капітальний ремонт котельні Дублянського ЗДО "Ранок" на вул.Молодіжна, 7а в смт.Дубляни Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2020-04-10-000896-c
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4798932
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
"Реконструкція тротуару та пішохідних доріжок по вул. Шевченка в смт. Дубляни Самбі...×-
"Реконструкція тротуару та пішохідних доріжок по вул. Шевченка в смт. Дубляни Самбірського району Львівської області" (код за ДК 021:2015: 45454000-4 - Реконструкція)
- ID: UA-2020-04-09-002506-a
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4792121
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Народного дому в селі Залужани Самбірського району Львівської області- ID: UA-2020-04-07-003912-b
- Дата створення : 07.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4777394
ДУБЛЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04370018ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -