-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку культури за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, с...×-
Поточний ремонт будинку культури за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, с. Стобихівка
- ID: UA-2025-07-07-010035-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25814438
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини приміщення Будинку Шерифа по вул. Ковельська, 133 с. Сошичне Сошич...×-
Поточний ремонт частини приміщення Будинку Шерифа по вул. Ковельська, 133 с. Сошичне Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області
- ID: UA-2025-05-20-008162-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25353413
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщення адмінбудинку під ЦНАП по вул. Ковельська 102 в с.Сош...×-
Капітальний ремонт частини приміщення адмінбудинку під ЦНАП по вул. Ковельська 102 в с.Сошичне, Камінь-Каширського району, Волинської області (коригування)
- ID: UA-2025-03-31-010028-a
- Дата створення : 31.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24871632
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини адмінприміщення в с.Карасин по вул. Шкільна Сошичненської сільсько...×-
Поточний ремонт частини адмінприміщення в с.Карасин по вул. Шкільна Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області
- ID: UA-2024-05-15-008573-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21564985
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт котельні (заміна котла) опорного закладу загальної середньої освіти &qu...×-
Капітальний ремонт котельні (заміна котла) опорного закладу загальної середньої освіти "Карасинський ліцей" Сошичненської сільської ради, по вул. Молодіжна, 15а в с.Карасин, камінь-Каширського району, Волинської області
- ID: UA-2023-12-05-000999-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19896355
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщення адмінбудинку під ЦНАП по вул. Ковельська 102 в с.Сош...×-
Капітальний ремонт частини приміщення адмінбудинку під ЦНАП по вул. Ковельська 102 в с.Сошичне, Камінь-Каширського району, Волинської області»
- ID: UA-2023-11-24-013785-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19777515
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини приміщення Будинку шерифа в с.Сошичне по вул. Ковельській Камінь-К...×-
Поточний ремонт частини приміщення Будинку шерифа в с.Сошичне по вул. Ковельській Камінь-Каширського району Волинської області
- ID: UA-2023-10-31-006897-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19467094
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт роздягалень та санвузлів спортзалу в ЗЗСО Ліцей с.Залісся Сошичненської...×-
Капітальний ремонт роздягалень та санвузлів спортзалу в ЗЗСО Ліцей с.Залісся Сошичненської сільської ради по вул. Соборності, 66 в с. Залісся, Камінь-Каширського району, Волинської області
- ID: UA-2023-10-23-010148-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19377539
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підлоги підвального приміщення ЗЗСО ліцей с. Залісся Сошичненської сільськ...×-
Поточний ремонт підлоги підвального приміщення ЗЗСО ліцей с. Залісся Сошичненської сільської ради
- ID: UA-2023-10-12-014010-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19268835
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщення адмінбудинку під ЦНАП по вул. Ковельська 102 в с.Сош...×-
Капітальний ремонт частини приміщення адмінбудинку під ЦНАП по вул. Ковельська 102 в с.Сошичне, Камінь-Каширського району, Волинської області
- ID: UA-2023-10-12-013145-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19267968
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2022-12-30-001660-a
- Дата створення : 30.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16512974
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Капітальний ремонт внутрішньогосподарських каналів К-1-12, К-1-15, К-1-16, К-1-20 Ставищен...×-
Капітальний ремонт внутрішньогосподарських каналів К-1-12, К-1-15, К-1-16, К-1-20 Ставищенської осушувальної системи на території Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району, Волинської області
- ID: UA-2022-12-05-014362-a
- Дата створення : 05.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16103900
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Реконструкція систем опалення адмінбудинку з влаштуванням котельні по вул.Ковельська, 102...×-
Реконструкція систем опалення адмінбудинку з влаштуванням котельні по вул.Ковельська, 102 в с.Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області
- ID: UA-2022-11-11-011122-a
- Дата створення : 11.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15849446
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Капітальний ремонт із заміною дерев'яних вікон на енергозберігаючі в спортзалі заклад...×-
Капітальний ремонт із заміною дерев'яних вікон на енергозберігаючі в спортзалі закладу загальоної середньої освіти "Ліцей с.Качин" по вул.Центральна, 40 в с.Качин, Камінь-Каширського району, Волинської області ДК 021:2015-45450000-6 "Інші завершальні будівельні роботи" (Капітальний ремонт (заміна вікон))
- ID: UA-2022-11-11-009827-a
- Дата створення : 11.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15848168
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт із заміною дерев'яних вікон на енергозберігаючі в спортзалі заклад...×-
Капітальний ремонт із заміною дерев'яних вікон на енергозберігаючі в спортзалі закладу загальної середньої освіти "Ліцей с.Качин" по вул.Центральна, 40 в с.Качин, Камінь-Каширського району, Волинської області
- ID: UA-2022-10-07-009277-a
- Дата створення : 07.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15532897
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04333135ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -