-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт майданчика для влаштування роздільного збору твердих побутових відходів по...×-
Поточний ремонт майданчика для влаштування роздільного збору твердих побутових відходів по вул.Зазамче в м.Теребовля Тернопільської області
- ID: UA-2025-12-24-000463-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27736040
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт майданчика для влаштування роздільногозбору твердих побутових відходів по...×-
Поточний ремонт майданчика для влаштування роздільногозбору твердих побутових відходів по вул.Паркова в м.Теребовля Тернопільської області
- ID: UA-2025-12-23-008320-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27719544
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт майданчика для влаштування роздільногозбору твердих побутових відходів по...×-
Поточний ремонт майданчика для влаштування роздільногозбору твердих побутових відходів по вул.С.Стрільців в м.Теребовля Тернопільської області
- ID: UA-2025-12-23-006226-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27717515
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
“Реконструкція очисних споруд с.Зеленче, вул. Зеленецька, 81, та системи каналізації міста...×-
“Реконструкція очисних споруд с.Зеленче, вул. Зеленецька, 81, та системи каналізації міста Теребовля (напірний колектор) Теребовлянської міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області" Коригування (1 черга) ДК 021:2015 – 45454000-4 Реконструкція (CPV 45454000-4 Restructuring work)
- ID: UA-2025-12-19-018733-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27674626
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
“Реконструкція очисних споруд с.Зеленче, вул. Зеленецька, 81, та системи каналізації міста...×-
“Реконструкція очисних споруд с.Зеленче, вул. Зеленецька, 81, та системи каналізації міста Теребовля (напірний колектор) Теребовлянської міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області" Коригування (1 черга) ДК 021:2015 – 45454000-4 Реконструкція (CPV 45454000-4 Restructuring work)
- ID: UA-2025-07-25-006501-a
- Дата створення : 25.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25977051
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт ЦНАПу в приміщенні адмінбудинку Теребовлянської міської ради за адресою м....×-
поточний ремонт ЦНАПу в приміщенні адмінбудинку Теребовлянської міської ради за адресою м.Теребовля, вул.Князя Василька, 104 а Тернопільського району, Тернопільської області
- ID: UA-2025-06-24-008482-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25697722
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт адмінприміщення за адресою с.Сущин, вул.Центральна, 11а, Тернопільського р...×-
поточний ремонт адмінприміщення за адресою с.Сущин, вул.Центральна, 11а, Тернопільського району, Тернопільської області
- ID: UA-2025-05-22-000454-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25375383
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення нежитлової будівлі Теребовлянської міської ради, що знаходиться...×-
Поточний ремонт приміщення нежитлової будівлі Теребовлянської міської ради, що знаходиться за адресою м.Теребовля, вул.Родини Юрчаків 2а
- ID: UA-2024-09-05-002409-a
- Дата створення : 05.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22493264
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ЦНАПу в приміщенні адмінбудинку міської ради за адресою м.Теребовля, вул.К...×-
Поточний ремонт ЦНАПу в приміщенні адмінбудинку міської ради за адресою м.Теребовля, вул.Князя Василька, 104 а Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2023-11-13-012335-a
- Дата створення : 13.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19612023
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузла укриття в приміщенні міської ради за адресою м.Теребовля, вул.Кня...×-
Поточний ремонт санвузла укриття в приміщенні міської ради за адресою м.Теребовля, вул.Князя Василька, 104 а Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2023-05-16-013315-a
- Дата створення : 16.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17793176
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт сходової клітки адміністративного будинку Теребовлянської міської ради- ID: UA-2022-02-16-003183-a
- Дата створення : 16.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14162492
Теребовлянська міська рада ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі котельні Теребовлянської міської ради- ID: UA-2021-08-11-000212-b
- Дата створення : 11.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11056195
Теребовлянська міська рада ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт коридору другого поверху адміністративного будинку Теребовлянської міської...×-
Поточний ремонт коридору другого поверху адміністративного будинку Теребовлянської міської ради
- ID: UA-2021-06-23-000336-b
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10442933
Теребовлянська міська рада ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
надання послуг по циклюванню паркету коридору та кабінетів адмінбудівлі Теребовлянської мі...×-
надання послуг по циклюванню паркету коридору та кабінетів адмінбудівлі Теребовлянської міської ради
- ID: UA-2021-05-27-000082-a
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10067367
Теребовлянська міська рада ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі даху приміщення (будинок) сільської ради с.Мшанець- ID: UA-2020-10-15-004866-c
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6715705
Теребовлянська міська рада ЄДРПОУ: 04058456ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -