-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт виствкових залів пл.Ринок,2- ID: UA-2026-04-02-006369-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28803762
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт відділу "Музею визвольної боротьби України"вул.Лисенка,23А- ID: UA-2026-04-01-009289-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28792716
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фондового приміщення пл.Ринок,24- ID: UA-2025-12-10-017980-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27496011
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реставрація (капітальний ремонт) котельні з заміною водогрійних котлів «Бернард» на однофу...×-
Реставрація (капітальний ремонт) котельні з заміною водогрійних котлів «Бернард» на однофункційні котли «Будерус» для КЗ ЛОР «Львівський історичний музей» за адресою: м.Львів пл. Ринок,2 (пам’ятка архітектури охоронний номер № 326/1) (Коригування)
- ID: UA-2025-06-17-013295-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25632012
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт гідроізоляції та водовідведення цоколя та фасаду (для пистосування приміще...×-
Поточний ремонт гідроізоляції та водовідведення цоколя та фасаду (для пистосування приміщень під реставраційні майстерні)вул.Лисенка,23А вдділ"Музею визвольної боротьби України"
- ID: UA-2025-05-07-005749-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25223269
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реставрація (капітальний ремонт) котельні з заміною водогрійних котлів «Бернард» на однофу...×-
Реставрація (капітальний ремонт) котельні з заміною водогрійних котлів «Бернард» на однофункційні котли «Будерус» для КЗ ЛОР «Львівський історичний музей» за адресою: м. Львів пл. Ринок,2 (пам’ятка архітектури охоронний номер № 326/1)
- ID: UA-2025-05-05-006826-a
- Дата створення : 05.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25194475
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт виставкових залів пл.Ринок,6- ID: UA-2025-03-19-004836-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24756956
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєкті...×-
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєкті КЗ ЛОР Львівський історичний музей вул.Лисенка,23а(відділ "Музей визвольної боротьби України)
- ID: UA-2024-12-04-013586-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23518182
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєкті...×-
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєкті КЗ ЛОР Львівський історичний музей вул.Підвальна,5(відділ "Музей Арсенал")
- ID: UA-2024-11-28-014287-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23446080
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер пл.Ринок,...×-
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер пл.Ринок,6 (відділ Камяниця Корнякта)
- ID: UA-2024-11-26-017470-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23410483
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер пл.Ринок,...×-
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер пл.Ринок,24(відділ музей історії України)
- ID: UA-2024-11-26-017287-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23410193
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер пл.Ринок,...×-
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер пл.Ринок,4(від музей історії Львова)
- ID: UA-2024-11-26-016961-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23409905
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєкті...×-
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєкті КЗ ЛОР "Львівський історичний музей"за адресою:пл.Ринок,6(відділ "Камяниця Корнякта"
- ID: UA-2024-11-14-015735-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23260373
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєкті...×-
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєктіКЗЛОР"Львівський історичний музей"за адресою:пл.Ринок,24(відділ "Музей історії України"
- ID: UA-2024-11-14-015163-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23259807
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєкті...×-
Поточний ремонт системи відеоспостереження з встановленням додаткових відеокамер на обєкті КЗЛОР"Львівський історичний музей "за адресою:пл.Ринок4(відділ "Музей історії Львова")
- ID: UA-2024-11-14-014239-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23258910
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -