-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення Орільського ліцею Лозівської районної ради Харківської облас...×-
Капітальний ремонт приміщення Орільського ліцею Лозівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт. Орілька, вул. Заводська, 12 (влаштування автоматичної пожежної сигналізації)
- ID: UA-2020-12-02-007284-c
- Дата створення : 02.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7503966
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення Орільського ліцею Лозівської районної ради Харківської облас...×-
Капітальний ремонт приміщення Орільського ліцею Лозівської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт. Орілька, вул. Заводська, 12 (влаштування автоматичної пожежної сигналізації)
- ID: UA-2020-11-25-009516-c
- Дата створення : 25.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7381756
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція фотбольного поля зі штучним покриттям майданчику для ігрових видів спорту Кр...×-
Реконструкція фотбольного поля зі штучним покриттям майданчику для ігрових видів спорту Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області за адресою; Харківська область, Лозівський р-н, селище Краснопавлівка, вул. Шкільна, б/н
- ID: UA-2019-08-19-001044-b
- Дата створення : 19.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3695635
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" "Капітальни...×-
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" "Капітальний ремонт (вікон) в Тихопільській ЗОШ І - ІІІ ступенів із заміною вікон на енергозберігаючі Лозівської районної ради за адресою:Харківська область, Лозівський район, с. Тихопілля, вул. Полтавська, 46 (в рамках міні - проекту "Закладам соціальної сфери - теплі вікна"
- ID: UA-2017-08-30-000143-c
- Дата створення : 30.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1096764
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02146162ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" "Капітальни...×-
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" "Капітальний ремонт віконних блоків із заміною на енергозберігаючі в Перемозькій ЗОШ І ступеню Лозівської районної ради за адресою:Харківська область, Лозівський район, с. Перемога, вул. Шкільна, 6 (в рамках міні - проекту "Тепла школа - здорові діти")
- ID: UA-2017-08-30-000066-b
- Дата створення : 30.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1096585
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02146162ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" "Капітальни...×-
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" "Капітальний ремонт (вікон) в Тихопільській ЗОШ І - ІІІ ступенів із заміною вікон на енергозберігаючі Лозівської районної ради за адресою:Харківська область, Лозівський район, с. Тихопілля, вул. Полтавська, 46 (в рамках міні - проекту "Закладам соціальної сфери - теплі вікна"
- ID: UA-2017-08-30-000049-b
- Дата створення : 30.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1096421
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02146162ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 «Капітальний ремонт (утеплення будівлі) Садовської ЗОШ І – ІІІ ст. з...×-
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 «Капітальний ремонт (утеплення будівлі) Садовської ЗОШ І – ІІІ ст. за адресою: Харківська область, Лозівський район, с. Садове, вул. Центральна, 81»
- ID: UA-2017-05-15-000500-a
- Дата створення : 15.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 910863
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02146162ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 «Капітальний ремонт (системи опалення) в Орільському навчально – вих...×-
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 «Капітальний ремонт (системи опалення) в Орільському навчально – виховному комплексі за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт. Орілька, вул. Заводська, 12»
- ID: UA-2017-04-10-000066-c
- Дата створення : 10.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 815540
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02146162ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 "Капітальний ремонт (утеплення будівлі) Садовської ЗОШ І – ІІІ...×-
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 "Капітальний ремонт (утеплення будівлі) Садовської ЗОШ І – ІІІ ст. за адресою: Харківська область, Лозівський район, с. Садове, вул. Центральна, 81»
- ID: UA-2017-04-06-000550-a
- Дата створення : 06.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 811370
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02146162ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 «Капітальний ремонт (заміна вікон, дверей) в Орільському навчально –...×-
ДСТУ Б.Д.1.1 – 1:2013 «Капітальний ремонт (заміна вікон, дверей) в Орільському навчально – виховному комплексі за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт. Орілька, вул. Заводська, 12»
- ID: UA-2017-04-10-000050-a
- Дата створення : 10.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 810733
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02146162ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -