-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи протипожежного захисту на об'єкті, що...×-
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи протипожежного захисту на об'єкті, що розташований за адресою: м.Хмельницький, проспект Миру, буд.61
- ID: UA-2025-07-17-008984-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25907723
Комунальне підприємство "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 42980032ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи протипожежного захисту на об'єкті, що...×-
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи протипожежного захисту на об'єкті, що розташований за адресою: м.Хмельницький вул.Подільська,буд.54
- ID: UA-2025-07-17-008667-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25907376
Комунальне підприємство "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 42980032ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт (влаштування огорожі) покрівлі поліклініки №1 Комунального підприємства «...×-
«Поточний ремонт (влаштування огорожі) покрівлі поліклініки №1 Комунального підприємства «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Хмельницької міської ради на вул. Подільська,54 у м.Хмельницькому» (код ДК 021:2015 : 45340000-2: Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2024-04-16-012685-a
- Дата створення : 16.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21315985
Комунальне підприємство "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 42980032ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення стовпчиків дорожніх гнучких 750мм ДС42- ID: UA-2022-12-21-016904-a
- Дата створення : 21.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16380162
Комунальне підприємство "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 42980032ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевстановлення 4-х сповіщувачів, в приміщенні поліклініки № 1 КП "Хмельницький міс...×-
Перевстановлення 4-х сповіщувачів, в приміщенні поліклініки № 1 КП "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради
- ID: UA-2021-07-12-009898-c
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10684158
Комунальне підприємство "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 42980032ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -