-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи водопостачан...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи водопостачання харчоблоку Чернігівської гімназії №11 Чернігівської міської ради)
- ID: UA-2026-08-14-009151-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30092634
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи теплопостача...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи теплопостачання із заміною вузла обліку теплової енергії у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №76 "Золота рибка" Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. І.Шраги, 14)
- ID: UA-2026-08-14-005543-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30088990
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи теплопостача...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи теплопостачання із заміною вузла обліку теплової енергії у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №38 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Козацька, 48а)
- ID: UA-2026-08-14-005211-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30088658
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Усунення пориву на території закладу...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Усунення пориву на території закладу дошкільної освіти №23 за адресою: м.Чернігів, просп. Миру, 29а)
- ID: UA-2026-08-06-005477-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30011609
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Усунення пориву на території закладу...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Усунення пориву на території закладу дошкільної освіти №2 за адресою: м.Чернігів, вул.Народного руху, 6а)
- ID: UA-2026-08-06-005140-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30011274
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Усунення пориву холодної води в Черн...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Усунення пориву холодної води в Чернігівському дошкільному навчальному закладі №36 "Дивограй" Чернігівсько міської ради за адресою: вул.Оборонців Чернігова, 32-А, м.Чернігів)
- ID: UA-2026-08-06-004407-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30010551
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи опалення із...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи опалення із заміною радіаторів у Чернігівській гімназії №5 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Соснова, 23а)
- ID: UA-2026-07-15-000786-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29816330
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт зовнішньої каналіз...×-
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт зовнішньої каналізації у Чернігівській гімназії №7 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 197)
- ID: UA-2026-06-24-000530-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29630500
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи опалення і...×-
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи опалення із заміною кранів на стояках та радіаторів у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53, центр Софії Русової, Чернігівської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Рятувальників, 8-А (для реалізації заходів з енергозбереження)
- ID: UA-2026-06-19-010391-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29597702
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішніх інженер...×-
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішніх інженерних мереж (водопостачання та теплопостачання) з заміною розподільчих колекторів у закладі дошкільної освіти №4 «Калинонька», центр розвитку дитини, Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Володимира Коваленка, 134 (для реалізації заходів з енергозбереження)
- ID: UA-2026-06-08-008920-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29467532
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45310000-3 - Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електрощитових із заміною приладів об...×-
45310000-3 - Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електрощитових із заміною приладів обліку електричної енергії електролічильників на лічильники з GSM-модулем для дистанційної передачі даних в Чернігівській гімназії № 30 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська, 14)
- ID: UA-2026-06-01-009711-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29398041
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішніх інженер...×-
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішніх інженерних мереж (водопостачання та теплопостачання) з заміною приладів обліку та радіаторів у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Д. Самоквасова, 14 (для реалізації заходів з енергозбереження)
- ID: UA-2026-05-29-002929-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29379572
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи опалення і...×-
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт системи опалення із заміною запірної арматури та кранів на стояках у Чернігівській гімназії №14 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Текстильників, 30)
- ID: UA-2026-05-28-013043-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29376530
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішніх інженер...×-
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішніх інженерних мереж (водопостачання та теплопостачання) в Чернігівському дошкільному навчальному закладі № 32 «Веселка», центр активного фізичного та духовного розвитку, Чернігівської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Богуна, 27 (для реалізації заходів з енергозбереження)
- ID: UA-2026-05-21-008427-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29299306
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішніх інженер...×-
45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішніх інженерних мереж із заміною радіаторів у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №62 «Алеся» Чернігівської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Степана Подобайла, 13-А (для реалізації заходів з енергозбереження)
- ID: UA-2026-05-19-014284-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29274939
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -